İSTİYORUM, ÖYLEYSE VARIM!

Posted on Updated on

Balık burcunda Yeni Ay 04.03.2011 saat 22:45

Şimdi de burcumuza ve yükselen burcumuza göre bu Yeni Ay’da hangi dilek, niyet ve ilk adımların ön plana çıktığına, hangi konularda girişimde bulunmanın doğru olacağına bir göz atalım Okurken hem burcunuzu anlatan bölümü, hem de yükselen burcunuza  uyan bölümü okuyun. Her ikisi de geçerli olacaktır: Mesela burcunuz Aslan, yükselen burcunuz da Boğa ise, hem Aslan burcunu hem de Boğa burcunu okuyun ve bu iki burçta yazılmış olumlama örneklerini bir arada kullanın. Hepimizin dilekleri, niyetleri ve yeni başlangıçları hayırlı olsun.

Koç ve Yükselen Koç: Bağımlılıklardan kurtulma, eskileri bırakma, bütünün hayrına iyi niyet dileklerinde buluma, ruhsal açılımlar için gerekli fırsatları yakalama, pozitif düşünebilme yetisi, sükunete kavuşma ile ilgili adımlar, dilekler ön planda olacaktır.

Olumlama: “Ben bağımsız ve özgürüm. Hayatımda sadece kendi rızam ve bilincimle taşımak istediklerim var. Evrenle bir bütünüm ve uyum içerisindeyim. Kendimi akışa bırakmayı ve ihtiyaçlarımın doyumla karşılık bulduğu bir hayat yaşamayı seçiyorum”

Boğa ve Yükselen Boğa: Yeni dostluklar ve arkadaşlıklar kurma, iş ve kariyer ile ilgili desteğe kavuşma, sosyal ortamlarda rahatlık , aşk ve dışadönük olma konuları ön planda.

Olumlama: “ Ben seviyor ve seviliyorum. Etrafım sevgi dolu bir dost topluluğu ile çevrelenmiş durumda. Başarımı ve yükselişimi kutlayan bana destek veren arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Biliyorum; seviyor ve seviliyorum. Aklı ve beklentileri benimle bir olan beni mutlu eden bir aşkın içindeyim.”

İkizler ve Yükselen İkizler: kariyer ve yükselmek, toplum arasında fark edilmek, yeni bir iş kurmak , saygınlık ve sevgi kazanmak, başarılı girişimlerde bulunmak için değerli bir Yeni Ay’dasınız.

Olumlama:  “çok şükür ki,  arzuladığım hedefler artık bir bir gerçekleşiyor. Hangi işe elimi atarsam atayım, karşılığını kat kat alıyorum. Ben ne istediğimi biliyorum ve bu isteklerimin gerçekleşmesini seçiyorum. Özgüvenim tam! Sevgi ve saygı ile anılıyorum.”

Yengeç ve Yükselen Yengeç:  yabancılarla olan ilişkiler, dış ticaret, deniz aşırı ve uzak yolculuklar seyahatler, öğrenme, ilmi konularda ilerleme, hukuksal problemlerden kurtulma, yeni bir öğrenim dönemine başlamak için niyette bulunma, iyimser ve motivasyon dolu olma konuları ön planda. Bu konuda dileklerde bulunabilirsiniz.

Olumlama: “ ihtiyacım olan bilgiye ve o bilgileri aldıktan sonra kullanmaya hazırım. Hayatın tüm güzellikleri bana eşlik ediyor. Zihnim açık anlıyor ve anlaşılıyorum. Her sabah güne gülümseyerek başlıyorum ve her sabah yaşadığım tüm deneyimlere şükrediyorum. Uzak diyarlar bana yakın artık. Biliyorum evrensel bilgi kendini bana sunmaya hazır, ben de onu şükranla kabul ediyorum. “

Aslan ve Yükselen Aslan: Krediler, borçlar, gizli ilimler, konsantrasyon  gerektiren derin halleri açığa çıkarma, ölüm korkusu, tüm korkular ile baş etme, ortaklıklardan elde edilen gelirler sizin bu Yeni Ay’da gündeme gelen konularınız.

Olumlama: “ Hayatın ve evrenin bilinen ve bilinmeyen her türlü bilgisini almaya hazırım. Ben hayatım boyunca cesaretli olmayı seçiyorum. Güçlü bir hafızam var ve elime aldığım iş ne olursa olsun, o işi bitirmeyi, tamamlamayı başarıyorum.  Ben bütçemi organize etmeyi ve ihtiyaçlarımı karşılamayı seçiyorum. Hayatım bolluk ve bereket içinde.

Başak ve Yükselen Başak: İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık, hukuksal konular, başkaları ile birlikte yürütülen ilişkiler ve işler, göz önüne ilk çıkış, toplumda fark edilme, paylaşma gibi konular sizin gündeminizi belirleyecek.

Olumlama: “ Ben’in Sen, Sen’in Ben olduğunu biliyorum. Sen’le birlikte biz demeyi seçiyorum. İlişkilerimde sevgi, mutluluk ve paylaşım ön planda. Sevgi dolu bir ilişkim var ve kendimi ilişkilerimde rahatça ifade ediyorum. Seviyor ve seviliyorum. Kendime olan sevgim günden güne artıyor ve arttıkça çevrem tarafından da fark ediliyor.”

Terazi ve Yükselen Terazi: Sağlık, günlük hayatın içindeki koşuşturmalar, hayvan sevgisi, iş ortamı, iş bulma gibi konular da sizin gündeminizde.

Olumlama: “ Sevdiğim bir işte, sevgi dolu bir ortamda çalışmayı seçiyorum. Gündelik işlerim her zaman su gibi kolaylıkla akıyor ve halloluyor. Sükûnet içinde her işimi bitiriyorum. Her türlü canlıya karşı  sevgi ve merhamet doluyum. Bu dünya hepimizin ve ben paylaşmayı biliyorum. Sağlıklı ve huzurluyum. İşlerimi yoluna koymuş olmanın dinginliği içindeyim.”

Akrep ve Yükselen Akrep: Aşk, çocuklar, keyifli konular, tatiller, hobiler, kendine zaman ayırma, evin bereketinin artması sizin konularınız bu Yeni Ay’da

Olumlama: “ Seviyor ve seviliyorum. Hayatım sevginin kıymetini bilen insanlarla çevrili. Aşkın en güzel hallerini yaşamayı ve karşılıklı aşkı seçiyorum şimdi. (Çocuklarımla birlikte hayatın tüm güzelliklerini yaşıyor ve paylaşıyoruz. Hayırlı , başarılı evlatlarım var ve onlarla gurur duyuyorum.) Evimin bereketi ve bolluğu ihtiyacı olanlarla paylaşabilecek kadar çok. Soframız bolluk ve bereket içinde. Gezmenin, görmenin tatil yapmanın tadını çıkarıyorum bu yıl. Kendime zaman ayırmaktan zevk alıyor ve bunu sık sık tekrarlıyorum. Ben şanslıyım!”

Yay ve Yükselen Yay: Ev, aile, yuva, ev içinde huzur ve mutluluk, ev sahibi olma, ev değiştirme gibi konularla ilgili ilk adımlar ve dilekler sizin için uygun olacaktır.

Olumlama: “ Mutlu ve huzurlu bir yuvam var. Şen ve neşeli bir aileyiz. Çok şükür ki,  evimizin bereketi ve bolluğu yerinde.  Ailemle birlikte istediğimiz her şeye kavuşuyoruz.  Evim tam da benim istediğim gibi.  Aydınlık, ferah, sıcak olan evimde mutluluğu buluyorum. Dostlarımla birlikte evimde ne güzel anlar paylaşıyoruz. Ailem ve ben uzun ömrümüzün sonuna kadar sağlık, huzur ve mutluluk içindeyiz.”

Oğlak ve Yükselen Oğlak: iletişim, yazma, sözel ifade, satış pazarlama, reklam, akraba, kardeş ve komşularla olan ilişkiler, ders çalışma sınavlarda başarılı olma, seyahat planları, taşınma, zihin açılması, okuduğunu anlama, zihinsel kıvraklık ve hız sizlerin konusu Yeni Ay’da.

Olumlama: “ Anlıyor ve anlaşılıyorum. Yakınlarımla ve çevremde var olan insanlarla uyum içindeyim. İlişkilerimde sevgi doluyum. Seviyorum ve seviliyorum. Zihinsel kavrayışım ve ezberim kuvvetli. İhtiyacım olan bilgileri depolayıp, gerektiğinde kullanmayı biliyorum. Beden dilim herkes üzerinde olumlu bir etki bırakıyor. Kendimi sözlü, yazılı ve beden olarak doğru bir şekilde ifade ediyorum. Hayatın bana sunduğu tüm sınavlardan başarı ile çıkmayı seçiyorum.”

Kova ve Yükselen Kova: ekonomik koşulların düzelmesi, yeni gelir fırsatlarının açılması, finansal konularda rahatlama, değer verdiği şeylere kavuşma, bolluk ve bereket, kendi kişisel değerlerini artırma konuları bu Yeniay’da gündemde.

Olumlama: “ Ben bolluk ve bereket içinde bir hayatı seçiyorum. İsteklerimi karşılayacak gelire sahibim. Hatta kazancımla sadece kendi isteklerimi değil, başkalarının da isteklerini yerine getirebiliyorum. Kendimi geliştirmek için her türlü girişime açığım. Ben kendi kıymetimi biliyorum. Hem ruhsal hem de bedensel açıdan seçtiğim gelişmeleri yaşıyorum. Ben kıymetliyim, her varlığın kıymetli olduğu gibi, ben de sevgiyi hak ediyorum.”

Balık ve Yükselen Balık: Kendini geliştirme, özgüvenin artması, başkalarının fark etmesini sağlayan bir ışığa sahip olma, sağlık, zindelik, ruhsal ve bedensel güzellik gibi konular var sizin gündeminizde.

Olumlama : “ Ben değerliyim. İyiyi ve güzeli hak ediyorum. Hem ruhsal hem de bedensel sağlığım yerinde. Fit bir bedene sahibim ve enerji doluyum. Hangi işe başlarsam başlayayım, o işi tamamlama enerjisini içimde taşıyorum. Başkaları tarafından fark ediyorum. Ben övgüye değerim. Kıymetliyim. Ben değerimi nasıl anlıyorsam, başkaları da bunu anlıyor. Seviyor, seviliyorum. Sevdiğim insan benim tüm güzel yönlerimin farkında. Şükranla ve neşeyle doluyum.”

Sevgiler

Yurda Hal

İSTİYORUM, ÖYLEYSE VARIM!’ için 6 yanıt

  erwa said:
  04/03/2011, 17:49

  merhaba yurda hal hanım bugün sizi ebru hanımda izledim fakat bir sonraki yeni ay koç burcunda gerçekleşicek dediniz ve ve şöyle başlayan bir cümle kurdunuz “bir sonraki döngüye kadar….” ben bunu yazamadım ve sitenizde bulamadım bu cümleyide söyleyin demiştiniz diger yeni aya hazırlık yapın demiştiniz paylaşırsanız çok sevinirim bu cümlenin devamını… çalışmalarınızda başarılar dilerim…

   Yurda Hal responded:
   04/03/2011, 17:58

   “Bir sonra ki Yeni Ay’da yeni bir döngüye başlamış olacağım. Bir yıllık yeni döngüme ait olan tüm niyetlerimi gönülden gerçekleştirmeyi seçiyorum. Artık ihtiyacım olmayanları geride bırakıp, yeni ihtiyaçlarımın karşılanması ve hayatıma girmesi için yer açıyorum.”

   Sevgiler

    erwa said:
    04/03/2011, 22:51

    zaman ayırıp soruma cevap verdiginiz için teşekkür ederim…dileginizin gerçekleşmesi dilegiyle… iyi çalışmalar…

  GÜLER said:
  04/03/2011, 18:10

  SEVGİLİ YURDA HAL HANIM. YENİ AYLA İLGİLİ BURÇ VE OLUMLAMALARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM.ELİNİZE SAGLIK SİZİ SEVİYORUM İYİKİ VARSINIZ …SEVGİ EVİNİZDEN. HİÇ EKSİK OLMASIN…..

  Raşid Tutka said:
  04/03/2011, 19:11

  Yurda Hal Hanım,
  Harika bir paylaşım.Her yeni ayda nasıl olumlama yaparsam daha iyi olur diye düşünürken,olumlama örnekleriyle bir paylaşımı görünce memnuniyetimi bilemezsiniz.Çok teşekkür ederim. Hepimizin yeni ay’ı uğurlu olması dileklerimle..

  Özlem said:
  04/03/2011, 21:32

  Yurdahal Hanım,
  Bu paylaşımınız beni de çok sevindirdi.Nasıl bir olumlama yapmalıyım diye karar vermeye çalışırken karşıma çıktı.Ne güzel düşünmüşsünüz.Yeni Ay’da herkesin dileklerinin gerçekleşmesi dileğiyle çok teşekkürler.Sevgiler.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s