21-27 Mart 2011 Haftası

Posted on Updated on


Resim Kaynak:http://nichirenbuddhismlondon.blogspot.com/2010/12/index.php

Ne Hak ettiysen O!

21 Mart Pazartesi günü Güneş’in Koç burcuna geçip Uranüs’le buluşması,  içimizdeki sabırsız ve asi yanımızı iyice ortaya çıkaracak. Bu haftayı etkisi altına alacak olan bu kavuşumla birlikte, Koç burcuna geçmiş olan Uranüs’ün etkisinin ne olduğunu ve önümüzdeki yıllarda bizleri nasıl bir enerji gerilim hattının beklediğini anlayacağız. Bu yüzden hem bireysel, hem de toplumsal anlamda hareketli, gergin ve değişime zorlayıcı bir haftanın içerisinde olacağız.

Zorlayıcı, çünkü atak yapmaya her zaman hazır olan Koç burcu enerjisinde bulunan Güneş, Merkür, Jüpiter ve Uranüs hem zihinsel, hem de bedensel anlamda beklemeye tahammülü olmayan hal ve tavırlar sergilememize sebep olurken, bu gezegenlerin tam karşısında, Terazi burcunda bulunan Satürn ise frenlemeye, engellemeye sınır çizmeye çalışıyor. Eskimiş, köhnemiş artık geçerli olmayan yöntemleri, teknikleri; modası geçmiş yönetim biçimlerini (gerek siyasi, gerek ekonomik, gerekse işletme düzeyinde) kullananlar artık kendilerinin tehdit altında olduklarını iyice hissedecekler. Genç fikirlerin uzun dönemlerden günümüze gelmiş fikirleri yok etme dönemindeyiz şimdi.

Eğer üzerinizde aile ya da geleneksel bazı baskıları hissediyorsanız ve bunlardan kurtulup kendi yolunuzu çizmek için bir fırsat kolluyorsanız, artık bunun zamanının geldiğini söyleyebilirim. Tavrınızı ortaya koymak için hazırlanın.

Ayrıca bu Haftanın sonunda yani 27 Mart’tan itibaren gerçekleşen Jüpiter Satürn karşıtlığı bizlere son 11 yıldır yaptıklarımızın karşılığını alacağımız bir döneme girdiğimizi hatırlatıyor.  Eğer bu aralar kendinizi şanslı hissediyorsanız, işleriniz rast gidiyorsa, hayatınız beklentilerinizi karşılıyorsa,  bilin ki tam anlamıyla hak ettiğiniz bir mutluluğu yaşıyorsunuz.     Bu mutluluğu yaşayabilmek için zamanında  sıkı çalışmış, emeğinizi ortaya koymuş olmalısınız.

Yine 27 Mart’ta Venüs Neptün’le kavuşacak ve ardından Balık burcuna geçecek. Sevgi, güzellik gibi konularda kendimizi kaptırmaya meyilli olacağız. Hayranlık duymak, duyguların coşkusunu kontrol edememek söz konusu olabilir. Aşk her an kapıyı çalabilir.

Astro İstanbul Seminerleri

27 Mart 2011 – Ankara“Yurdahal ile Ay Taktikleri ve Çekim Yasası” Workshop Ankara için detaylı bilgiyi bu linkte bulabilirsiniz: https://astroistanbul.com/2011/03/03/yurdahal-ay-taktikleri-ve-cekim-yasasi-%E2%80%93-izmir-ve-ankara/

03 Nisan 2011 – İstanbulYurda Hal ile Galaksi Rehberi / Koç Burcu Yeni Ay (Aylık Gökyüzü ve Yeniay Çalışmaları semineri) detaylı bilgiyi bu linkte bulabilirsiniz: https://astroistanbul.com/2011/03/02/koc-burcu-yeni-ay-semineri/

01 Mayıs 2011 Astro Bilgi Seminer Dizisi: SATÜRN – Detaylı bilgiyi bu linkte bulabilirsiniz:https://astroistanbul.com/2011/03/11/astro-bilgi-seminer-dizisi-%E2%80%93-saturn/

 

Ay Taktikleri Bu Hafta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19 Mart 2011 saat 22.04’ten 21 Mart 2011 saat 21.18’e kadar Ay Terazi burcunda küçülmekte; Dikkatimizi ciddi konulara odaklamaya çalışıyoruz. Gerek özel, gerekse iş hayatındaki ilişkilerimizde gereksiz samimiyetten hoşlanmıyoruz bugünlerde.  Hatta ilişkilerimize ne kadar ciddi yaklaştığımız ve ileriye yönelik ne tür duygular beslediğimiz çok önemli olacak. Satürn’ün etkisini bize aktaran Ay, her konuya titizlikle yaklaşabileceğimizi, gösteriyor. Bugünlerde daha kıvrak bir zekâya sahip olduğumuz gerçek. İkili ilişkilerinizde geçmişte yediğiniz darbeler tekrar hafızanızda canlanabilir ve karamsar bir havaya bürünmenize sebep olabilir. Normalde Ay Terazi’deyken çok daha güzel etkilere sebep olmasına rağmen, Satürn’ün bu burçta bulunması Ay/Terazi günlerinde zorlanmamıza sebep oluyor.

21 Mart 2011 saat 21.18’den 23 Mart 2011 saat 22.46’ya kadar Ay Akrep burcunda küçülmekte; Konsantrasyonumuzun üst seviyede olduğu günlerdeyiz. Önemli işlerimizle ilgilenebilir, her işi en ince detayına kadar ele alabiliriz. İşimizden istediğimiz verimi almak için gerekli tutkuya sahibiz.  Özellikle Ay’ın Akrep yöneticisi olan Pluto iyi açı içinde olması, ilişkilerde de tutkuyu üst düzeyde yaşamamızı sağlayabilir. Özellikle partnerinizle baş başa, gözlerden uzak vakit geçirmek için daha iyi bir zaman bulamazsınız. Dikkat duygularınızdaki yoğun tutku kolaylıkla kıskançlığa dönüşebilir.

3 Mart 2011 saat 22.46’dan 26 Mart 2011 saat 03.58’e kadar Ay Yay burcunda küçülmekte; İyimser, pozitif beklentiler içinde olacaksınız. İşinizle ilgili beklentileriniz Ay’ın Yay’da olduğu günlerde daha yüksek olacaktır. Eğer kendinize mantıklı ve gerçekçi hedefler koyarsanız, bugünlerde hedefinize yaklaşmak için gerekli kişilerle konuşabilirsiniz. Özel hayatımızda sevdiklerimizle birlikte vakit geçirmekten hoşlanacağımız günlerdeyiz. Baş başa romantik bir süreç geçirmektense, arkadaşlarla ya da akrabalarla, kalabalık bir grupla bir arada olmak daha keyiflidir.

26 Mart 2011 saat 03.58den 28 Mart 2011 saat 14.01’e kadar Ay Oğlak burcunda küçülmekte; İş, iş, iş! Disiplinli, iradeli ve çalışkan olduğumuz günlerdeyiz.  İşleri önem sırasına göre yapmakta zorlanmıyoruz. Bugünlerde işinize ne kadar eğilirseniz, o kadar karşılığını alırsınız. Ayrıca planlarınızı, ajandanızı gözden geçirin ve bunları da düzenleyin. İkili ilişkilerde Oğlak’ın duygudan uzak etkisi sayesinde, sorunlarınızı kırılmadan, darılmadan konuşabilirsiniz. Kalsiyum takviyesine ve bir cilt bakımına her zamankinden daha çok ihtiyacınız olacaktır. Dizlerinizi yormayın!

Ay Taktikleri’ni daha detaylı öğrenmek istiyorsanız; tüm ayrıntıları “Ay Taktikleri” kitabında bulabilirsiniz:

http://www.dr.com.tr/Search.aspx?kw=ay+taktikleri&gid=00001&criteria=999&media=999

Sevgiler

 


21-27 Mart 2011 Haftası’ için 2 yanıt

    AYLA YAMAN said:
    22/03/2011, 20:07

    merhaba yurdahal hanım gönderileriniz harika elinize ve yüreğinize sağlık teşekkürler sevgiler…

    […] 21 Mart Pazartesi günü Güneş’in Koç burcuna geçip Uranüs’le buluşması,  içimizdeki sabırsız ve asi yanımızı iyice ortaya […] Haberin Kaynağı: WordPress.com Top Posts […]

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s