Bir yanımız uçmak, bir yanımız harekete geçmek istiyor; bir yanımız ise dur daha yeterince olgunlaşmadın diyor!

Posted on Updated on

Bu Haftaya Balık burcuna adım atan Neptün’le ve geçtiğimiz Pazar günü yaşadığımız Yeni Ay ve Koç burcuna giren Mars’la başladık. Tabii bu arada Merkür’ün de geri harekette olduğunu unutmamalıyız. Tüm enerjimizi yapmamız gerekenlere, arzuladığımız ve sabredemediğimiz değişikliklere odaklamadan önce, halletmemiz gereken yarım işleri tamamlamalıyız. Atacağımız yeni adımlar için muhakkak her şartımızı gözden geçirip, sağlam zeminler üzerinde olduğumuzdan emin olmalıyız. Kısacası şimdi harekete geçmek, gereğinden erken harekete geçmek ve karşılığında sorunlarla uğraşıp zorlanmak olacaktır.

Pazar günü kavuşacak olan Retro Merkür ile Güneş, hafta boyunca birbirine yaklaşıyor olacaklar. Bu yüzden, bu hafta yaşadıklarımızda ve yapmayı düşündüklerimizde sorun ve problemlerin hangi alanlarda olacağını göreceğimiz fırsatlar karşımıza çıkacaktır. Var olan problemler aydınlanacaktır. Her ne kadar geleceğe odaklı bir enerji ile dolup taşıyor olsak bile, bakış açımızı geçmişe odaklamalıyız bu hafta.

06 Nisan günü Jüpiter ile kavuşacak olan Güneş, Pazar günü Satürn ile olan Karşıt açıdan gelmektedir. Güneş’in aldığı bu açılar bize kurmak istediğimiz geleceğin, sağlam bir geçmiş üzerine oturtulması gerektiğini anlatıyor.

Uzun yıllardır yapılandırdıklarınız ne ise bu yıl içinde meyvelerini yemeye başlayacaksınız. Eğer yapınız sağlam ise gökdelen dikebilirsiniz. Ancak temeliniz sağlam değilse ve hiçbir konuya gereken özeni göstermediyseniz, inşaatınız sağlam ve kalıcı olmaktan uzak olacaktır.

04 Nisan’da Neptün’ün Balık burcuna girmesiyle birlikte, yaratıcı kaynak kapınızın önüne kadar gelecek. Ancak kapıdan dışarı çıkmayı ihmal ederseniz, kaynağın hemen yanı başınızda olduğunu fark edemezsiniz. Neptün güçlü, fakat bir o kadar da gizli bir enerjiye sahiptir. Onu anlamak ve tanımak için kullanmaya başlamanız gerekir. Rüyalarınıza her zamankinden daha fazla özen göstermeli, hatta belki onları not almalı ve size vermek istediği mesajları anlamayı öğrenmelisiniz. Sanıyorum ki, rüyalarla ilgili bir eğitim için en uygun zaman başladı demek, doğru olacaktır. Yaratıcılığın bu enerjisi, ruhsallığı da derinden etkileyecek ve ön plana geçirecektir. Neptün Ağustos 2011’de tekrar Kova burcuna geri dönecek ve uzun vadeli Balık burcu sürecini Mart 2012’den Mart 2025’e kadar sürdürecek. Ağustos ayına kadar yaşayacağınız ruhsal, yaratıcı ve sınırsızlığı anlatan olayları dikkatlice inceleyin; çünkü 2012 Mart’ından sonra 2025’e kadar bu enerjilere bolca maruz kalacaksınız.

Neptün Balık etkisi sınırları da kaldıracağından, bu uzun süreç içerisinde inanç sistemlerinin sınırları da birbirine karışacak, belki de yok olacaktır. Bu sınırsızlık ortamı olumsuz anlamda da etkilerini gösterecektir. İnsanlar arasındaki saygı, sevgi ve özel mülk kavramlarının birbirine karıştığını göreceğiz uzun yıllar. İnanç pazarlayan insanların artması da söz konusu olacak. Kime inanıp kime inanmayacağınızı ayırt etmekte zorlanabiliriz bu uzun soluklu süreçte.

Ayaklarınızı ihmal etmeyin, şişlikler, yorgunluk belirtileri ortaya çıkabilir. Tüm bedeninizi taşıyan, gerçek ulaşım araçlarınızın kıymetini bilme zamanı geldi.

Hepimize sağlık dolu bir hafta dilerim.

Astro İstanbul Seminerleri ve Etkinlikleri

17 Nisan 2011 saat 14:00-16:30 Spiritüel Film günü – “Nossolar / Evimiz” – Katılım bedeli 15,– TL

Dr. Andre Ruiz, ölür ve öte dünyada bir Astral Şehir olan “Nossolar/Evimiz”e gider. Orada gördüklerini ve yaşadıklarını, dünyaya Brezilyalı bir medyum olan Chico Xavier’in bedenini kullanarak anlatır. Birlikte 16 kitap yazarlar. İşte bu kitaptaki anlatılardan yola çıkılarak yapılmış ve öte dünyayı “Andre’nin ruhunun deneyimlerine” dayanarak anlatan bir film…Filmin ardından film üzerinde konuşacak, fikirlerimizi paylaşacak sohbet edeceğiz. Kendim izlerken büyük keyif aldığım bu ruhsal mesajlarla dolu filmi Çay, kahve kurabiye eşliğinde seyretmek isterseniz, bekleriz. Adres ve diğer bilgiler için mail atınız:  yurdahal@gmail.com

01 Mayıs 2011 Astro Bilgi Seminer Dizisi: SATÜRN – Detaylı bilgiyi bu linkte bulabilirsiniz: https://astroistanbul.com/2011/03/11/astro-bilgi-seminer-dizisi-%E2%80%93-saturn/ Astroloji ile ilgilenenlerin özellikle kaçırmaması gereken bir seminer.

Ay Taktikleri Bu Hafta


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02 Nisan 2011 saat 14.17’den 05Nisan 2011 saat 02.47 ‘ye kadar Ay Koç burcunda Yeni Ay fazında; Zodyak kuşağının ilk Yeni Ay’ı ile birlikte yeni beklentilerin ortaya çıktığını gözlemleyebiliriz. Çabuk hallolmasını istediğimiz işlerin ağırlık verebilir, hızlı yol almak için dilekte bulunabiliriz. Bu Yeniay’da özellikle bir yıl süresince işlerimizin rast gitmesini ve dileklerimizin hayrımıza gerçekleşmesini dileyebiliriz.

05Nisan 2011 saat 02.47 ‘den 07 Nisan 2011 saat 14.23’e kadar Ay Boğa burcunda büyümekte; İlişkilerimizde ve iş hayatımızda daha dengeli ve düzenli şartlar istiyoruz. İkili ilişkilerde dozunda romantizm, dozunda tutku ve ihtiras söz konusudur. Kesinlikle hoş vakit geçirilecek günlerdir. Tembel yanımız yan gelip yatmak isterken, para kazanma arzumuz zaman zaman harekete geçmemizi sağlayabilir. Boynunuzu ve boğazınızı rüzgârdan ve soğuktan korumayı ihmal etmeyin.

07 Nisan 2011 saat: 14.23’den 10 Nisan2011 saat 00.03’e kadar Ay İkizler burcunda büyümekte; Bugünlerde  her duyduğumuza inanmamalıyız. Her söz, her haber gerçekleri yansıtmayabilir. Yarım bıraktığımız işleri bugünlerde ele alırsak,hem işimizi tamamlayabilir, hem de hatalarımızı gözden geçirebiliriz. Yeni projelere başlamayın, ancak karşınıza çıkan projeleri detayları ile inceleyin. Eski dost ve sevgililerinizle karşılaşmaya hazırlıklı olun.

10 Nisan 2011 saat: 00.03’den 12 Nisan2011 saat 06.38’e kadar Ay Yengeç burcunda büyümekte; ikili ilişkilerde aşırı duygusallıktan uzak durmaya çalışmalıyız. Duygusal yanımız yanlış ifadeleri ve arıdndan gelebilecek hayal kırıklıklarına sebep olabilir. Aşırı duygusallık yerine, ilişkilerde davranışlarımızı akışına bırakmamız gerekir. Böyle olmayı başarabildiğimizde, ilişkilerimizden keyif alabilir, özel anlar yaşayabiliriz.  Bu günler, iş hayatında verimden ziyade hırs getirir. Önemli işlerinizi ertelemek daha mantıklı olacaktır, su günleri yaratıcılık gerektiren işler için uygundur.

Ay Taktikleri’ni daha detaylı öğrenmek istiyorsanız; tüm ayrıntıları “Ay Taktikleri” kitabında bulabilirsiniz:

http://www.dr.com.tr/Search.aspx?kw=ay+taktikleri&gid=00001&criteria=999&media=999

 

 

 

Bir yanımız uçmak, bir yanımız harekete geçmek istiyor; bir yanımız ise dur daha yeterince olgunlaşmadın diyor!” için bir yanıt

  arzu said:
  05/04/2011, 16:34

  ╔═╗
  ║═╬╦╦═╦═╦═╗
  ╠═║║║╬║╩╣╔║
  ╚═╩═╣╔╩═╩╝Lღ√Ƹ :.muhteşem teşekkür ederim..

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s