02-08 Mayıs 2011 Haftası

Posted on Updated on

Astro İstanbul’da Hıdırellez Şenliği

03-04-05 Mayıs 2011 Tarihlerinde danışmanlık talebinde bulunup başvuran ilk on kişiye Danışmanlıklarda bir defaya mahsus %25 indirim yapıyorum. Ayrıca bu tarihlerde danışmanlık talebinde bulunan kişiler arasından çekiliş yapacağım ve 1 talihli Haziran ayında gerçekleşecek olan Yurda Hal ile Galaksi Rehberi – İkizler Burcu Yeni Ay seminerimde konuğum olacak! Danışmanlıklar ile ilgili bilgileri bu linkte bulabilirsiniz:  https://astroistanbul.com/haritaanalizi/

Hıdırellez’de dilek dilemeyi unutmayın! Herkesin dilekte bulunduğu günler özeldir. Birlik enerjisinin gücü ile isteklerimiz daha da desteklenecektir. Hıdırellezde ister Yeni ay’daki dileklerinizi tekrarlayıp onları güçlendirebilir, ister yeni dileklere odaklanabilirsiniz. Tercih tamamen size kalmış. Size kalmış derken, kastettiğim, inancınızın gücünü hissettiren davranışlar, her zaman en doğru davranışlardır!  

Ben 05 Mayıs Günü Melda Tuncel ile birlikte Sapanca’da Hıdırellez Şenliğinde olacağım ve dilek günlerini ve nasıl dilekte bulunmamız gerektiğini tüm katılımcılarla paylaşacağım. Detaylar:

http://www.facebook.com/notes/melda-tun%C3%A7el/melda-tun%C3%A7el-ile-hidrellez-kutlamasi-dile-senden-ne-dilersen5-mayis-per%C5%9Fembe/10150154586331568  


Bu Hafta Güzel Olsun!

03 Mayıs 2011 saat 09.50’de gerçekleşecek olan Yeni Ay ile birlikte dikkatimizi daha çok hayatın keyifli alanına yöneltmek isteyeceksiniz. Para kazanmanın yollarını bulmak, kalıcı ilişkiler içine girmek, konforlu bir hayatın temellerini atmak arzusu ön planda olacak. Bu Yeni Ay’da da dilekte bulunabilir yeni adımlar atabilirsiniz. Dilek ve niyetler için ön plana çıkan konular ise finans, uzun vadeli aşk, yatırım, araba, kişisel gelişim,  keyif dolu bir hayat, ayakların yere basması, hayatın keyfini çıkarmak olacaktır.

Dilekte bulunmak için olumlama hazırlamak istiyorsanız, olumlamanızı şimdiki zamanda ve sadece pozitif kelimelerle oluşturmaya özen gösterin. Sahip olduğunuzu imgeleyin. Bu konuda kendinizi kandırıyor olduğunuzu hissedebilirsiniz; önemli değil; hayatta birçok konuda kendinizi olumlu ya da olumsuz yönde zaten defalarca kandırmış olabilirsiniz. Bu defa bunu bilinçli yapıyor olacaksınız.

03 Mayıs saat 19:30’da Astroistanbul Etiler Ofisinde gerçekleştireceğimiz olan Yeniay semineri ve dilek meditasyonunda bu konuyu grup halinde ele alacağız. Seminer ile ilgili Detaylı bilgileri aşağıda bulacaksınız:

Tüm hafta süresince kavuşum halinde olan Merkür ve Venüs, yaratıcı ve hoş sohbetleri tetikleyecektir. Tatlı söz yılanı deliğinden çıkarır deyimi bu hafta daha fazla yerini bulacak.

Özellikle hafta ortası, güzel konuşma teknikleri özellikle satış pazarlama, eğitim/öğrenim, yazışmalar ve basın organlarında daha belirgin hale gelecek. Ayrıca ilişkilerinizde yapılandırmak istediğiniz alanlar varsa ve bunlarla ilgili konuşmalar yapmanız gerekiyorsa, bu haftayı kaçırmayın. Ayrıca Merkür/Venüs kavuşumunun karşısında yerleşmiş olan Satürn, konuşmalarımızda gerçeklikten uzaklaştığımız an, problemlerle karşılaşabileceğimizi, yalandan muhakkak surette uzak durmamız gerektiğini gösteriyor. Dürüstlüğün ve açık sözlülüğün, önemli olduğu bir haftadayız. Bu kurala uymayanlar, muhakkak cezasını da çekeceklerdir. Satürn asla kontrolü elinden bırakmayan gezegen olarak, otoritesini bu alanda konuşturacaktır. Satürn hakkında detaylı bilgi edinmek isteyenler 08 Mayıs 2011 Pazar günü Astro İstanbul Etiler ofisinde verilecek olan Satürn Seminerine katılabilirler. Detaylı bilgiyi bu linkte bulabilirsiniz.: https://astroistanbul.com/2011/03/11/astro-bilgi-seminer-dizisi-%E2%80%93-saturn/

Bu haftanın tadını çıkarmaya çalışın, çünkü uzun zamandır gerginliği ile her birimizi sıkboğaz eden etkiler, bu hafta bizi biraz daha rahat bırakacaklar.

Sevgiler

Yurda Hal

Astro İstanbul Seminerleri ve Etkinlikleri


08 Mayıs 2011 Astro Bilgi Seminer Dizisi:

SATÜRN –Astroloji eğitimi almış ya da uzun süre kendi kendini yetiştirmiş olanlar bile sık sık yeni kaynaklara ulaşmak ve yeni bakış açılarına göz atmak durumundadır. Astrolojinin geniş bilgi hazinesi olması sebebiyle, her gün başka bir bilgiye ulaşılmaktadır.  Bu ,
bilgiler zaman zaman klasik bilgiler olup kadim dönemlerden gelen ezoterik içerikli olabileceği gibi, bazen de günümüzde kullanılan yeni yeni fark edilen bilgilerden oluşabiliyorlar. Detaylı bilgiyi bu linkte bulabilirsiniz:

https://astroistanbul.com/2011/03/11/astro-bilgi-seminer-dizisi-%E2%80%93-saturn/ Astroloji ile ilgilenenlerin özellikle kaçırmaması gereken bir seminer.

*****

03 Mayıs 2011 saat 19.30′da: Yurda Hal ile Galaksi Rehberi / Boğa Burcu Yeni Ay (Aylık Gökyüzü ve Yeniay Çalışmaları Semineri) bu yaklaşık iki saatlik seminerde hem hep birlikte Yeni Ay için dileklerimizi konuşacak, dilek ve niyetlerimizle ilgili tohum ekme/olumlama meditasyonumuzu yapacağız. Ardından bir aylık astrolojik gökyüzü etkilerini konuşup, sırasıyla tüm burçlara  değineceğiz. İlginin yoğunluğu ve yerimizin kısıtlı olması sebebiyle yurdahal@gmail.com adresinden rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.

Seminer ücreti: 33,– TL’dir.

Yer: Etiler/İstanbul

*****

21 Mayıs 2011 Borum Limoon Cafe’de seminerde buluşuyoruz:

http://www.facebook.com/event.php?eid=168689423188784

*****

03-04-05-06 Haziran 2011 Ankara Neva’dayım:

http://www.facebook.com/event.php?eid=205620326119706

Ay Taktikleri Bu Hafta


02 Mayıs 2011 saat 08.59’dan 04 Mayıs 2001 saat 20.10’a kadar Ay Boğa burcunda Yeni Ay fazında (Yeni Ay 03 Mayıs 2011 saat 09:50’de); İkili ilişkileriniz üzerinde Boğa burcunun olumlu etkisi olacaktır. Partnerinizle ilişkinizin geleceği hakkında konuşabilirsiniz. Eğer bugün yeni bir ilişkiye başlıyorsanız, ilişkinizin uzun süreceğini söyleyebilirim. İş hayatınızda özellikle, finans ve gelir artırma konuları ile ilgilenmelisiniz. Gelirinizi artırmak için farklı fikirlerle karşılaşabilir adımlar atabilirsiniz. Ses tellerinizi kolayca üşütebilirsiniz, boynunuzu koruyun! Dikkat: Boğa burcu Yeni Ay’ı ile birlikte iştahınız daha da açılabilir. Çabuk kilo alabilirsiniz!

04 Mayıs 2011 saat 20.10’dan 07 Mayıs 2011 saat 05.33’e kadar Ay İkizler burcunda büyümekte; ikili ilişkilerinizde konuşma, iletişim ön planda olacak. Fikirlerinizi paylaşmak çok zevk verecek. İlişkiniz hakkında konuşmak istediğiniz konuları şimdi ön plana çıkarabilirsiniz. İş hayatında özellikle kaleminizin yazı gücünüzün kuvvetli olacağını söyleyebilirim. Üzerinde çalışmanız gereken konular varsa, öğrenmeniz gereken bilgiler varsa, şimdi zihniniz her zamankinden açık olacaktır. Satış ve pazarlama işlerine bugünlerde özellikle ağırlık vermelisiniz. Solunum yollarınız ve omuzlarınız hassas olacak.

07 Mayıs2011 saat 05.33’ten 09 Mayıs 2011 saat 12.36’ya kadar Ay Yengeç burcunda büyümekte; Duygusallığınızı abartmadığınız sürece, ikili ilişkiler adına güzel zaman geçirebilirsiniz. Ancak duygusallığı abartmamak ta pek mümkün değil gibi. İşinizde gereksiz hırs ve rekabet duygusundan uzak durmalısınız, aksi takdirde gereksiz kırıcı davranabilirsiniz. Özellikle bilmediğiniz yemeklerden ve beklemiş yemeklerden uzak durun bugünlerde her zamankinden daha çabuk zehirlenebilir ya da midenizi bozabilirsiniz.

09 Mayıs 2011 saat 12.36’dan 11 Mayıs 2011 saat 17.00’ye kadar Ay Aslan burcunda büyümekte; İkili ilişkilerinize olumlu yansıyacak etkiler var. Sevdiğinizle ya da arkadaşlarınızla hoş vakit geçirebilirsiniz. İş hayatınızda daha çok yaratıcılığınızı ön plana çıkarmalısınız. Bunun dışında tembel yönünüz ağır basabilir ve zorunlu olmadıkça çalışmak istemeyebilirsiniz. Ancak çalışmak için gayret ederseniz, üstlerinizle olan ilişkileriniz daha da sağlamlaştırabilirsiniz. Kalbinizi yormamaya çalışın, tansiyon probleminiz varsa, bugünlerde tansiyonunuzu daha fazla kontrol altında tutun. Saçlarınız zor uzuyorsa ve istediğiniz gibi şekle girmiyorsa, bugünlerde saçlarınızı kestirmeniz, bakım yaptırmanız ya da boyatmanız, sonuçların sizin istediğiniz gibi olmasını sağlayacaktır!

Ay Taktikleri’ni daha detaylı öğrenmek istiyorsanız; tüm ayrıntıları “Ay Taktikleri” kitabında bulabilirsiniz:

http://www.dr.com.tr/Search.aspx?kw=ay+taktikleri&gid=00001&criteria=999&media=999

Sevgiyle Kalın

Yurda Hal

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s