Seminer tarihi değişikliği ve kısa bir gökyüzü duyurusu

Posted on

Sevgili Arkadaşlar;

01 Mayıs’ta gerçekleştirmeyi düşündüğüm Satürn seminerini 08 Mayıs tarihine erteledik. Diğer tüm bilgiler aynı kalıyor. Detayları aşağıdaki linkten takip edebilirsiniz:

https://astroistanbul.com/2011/03/11/astro-bilgi-seminer-dizisi-%E2%80%93-saturn/

Ay-Uranüs Kavuşumu

29 Nisanı 30 Nisana bağlayan gece, yani 30 Nisan saat 01-03 arası Ay Uranüs kavuşumu var. Hızlı yürümeyen işlerimizi harekete geçirmek için, ataleti üstümüzden atmak için niyet edebiliriz. Ağır aksak ilerleyen işlerimizi çabucak bitirmeyi dileyebiliriz! Eğer isterseniz niyetinizi bir kağıda olumlama olarak yazıp, ardından yakabilirsiniz. Malum bu kavuşum Koç burcunda, yani ateş elementinde gerçekleşecek!

Boğa Burcu Yeni Ay semineri

03 Mayıs 2011 saat 19.30′da: Yurda Hal ile Galaksi Rehberi / Boğa Burcu Yeni Ay (Aylık Gökyüzü ve Yeniay Çalışmaları Semineri) bu yaklaşık iki saatlik seminerde hem hep birlikte Yeni Ay için dileklerimizi konuşacak, dilek ve niyetlerimizle ilgili tohum ekme/olumlama meditasyonumuzu yapacağız. Ardından bir aylık astrolojik gökyüzü etkilerini konuşup, sırasıyla tüm burçlara  değineceğiz. İlginin yoğunluğu ve yerimizin kısıtlı olması sebebiyle yurdahal@gmail.com adresinden rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.

Seminer ücreti: 33,– TL’dir.

Yer: Etiler/İstanbul

Sevgiler

Yurda Hal

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s