18-24 Nisan 2011 Haftası

Posted on Updated on

Yine neler oluyor???

18 Nisan’da Terazi burcunda gerçekleşecek olan Dolunay içsel polariteyi artıracak. Adalet kavramı daha önemli bir rol oynayacaktır. İkili ilişkilerde tutarsızlıklar ortaya çıkabilir. Bir yandan ilişkinizde alışkanlıkların önemini kavrarken, diğer yandan illa ki yenilik arayışı içinde olacaksınız. İlişkinizi canlandıracak yenilikleri şimdilik askıya almalı ve bir süre daha güvenilir ve alışık duyguların faydalarına odaklanmalısınız.   Bu tarihten itibaren kilo problemlerinizle daha kolay mücadele edebilirsiniz. Bu yüzden Dolunay’ın ertesi günü diyete başlamak çok yerinde olacaktır.

İçiniz dışınız mikserle karıştırılıyor gibi… Duygularınızı kontrol altına almak ne kadar zor görünüyor değil mi? Kaç haftadır sükûnet çağrıştıran bir şey yazamıyorum. Çünkü gerçekten de gergin açılar var gökyüzünde. Tüm bu gerginliklerin boşuna olmadığını bilmeliyiz. Huzurunuzun kaçması ve harekete geçmeniz gerekiyor. Ancak bu etkilerle hayatınızı değiştirmeye, değişen yeniçağ enerjilerine uyum sağlamaya başlayabilirsiniz. Yaşadığınız etkiler ihtiyacınız olan cesareti size sunuyor.

Bu cesaretli ortamda, en çok dikkat etmeniz gereken konulardan biri, hangi değişime/savaşa/ mücadeleye karar verdiğinize dikkat etmek olacaktır. Koşuya çıkmadan önce, ipi göğüsleyebilir misiniz bilmelisiniz. Kısacası boyunuzu aşan işlere değil, üstesinden gelebileceğiniz işlere kalkışın.

23 Nisan’da Venüs Uranüs’le kavuşuyor beklenmedik aşk kıvılcımları, elektriklenmeler ortaya çıkabilir. Bu çabuk alevlenebilecek enerji kısa süreli fakat önemli bir ilişki yaşanmasına zemin hazırlar. İkili ilişkilerde özgürlük ön planda olacak ve aşk kavramını birkaç gün daha farklı ve uç bir bakış açısıyla ele alacaksınız.

Sevgiyle Kalın

Yurda Hal

Astro İstanbul Seminerleri ve Etkinlikleri

01 Mayıs 2011 Astro Bilgi Seminer Dizisi:

SATÜRN –Astroloji eğitimi almış ya da uzun süre kendi kendini yetiştirmiş olanlar bile sık sık yeni kaynaklara ulaşmak ve yeni bakış açılarına göz atmak durumundadır. Astrolojinin geniş bilgi hazinesi olması sebebiyle, her gün başka bir bilgiye ulaşılmaktadır.  Bu ,
bilgiler zaman zaman klasik bilgiler olup kadim dönemlerden gelen ezoterik içerikli olabileceği gibi, bazen de günümüzde kullanılan yeni yeni fark edilen bilgilerden oluşabiliyorlar. Detaylı bilgiyi bu linkte bulabilirsiniz:

https://astroistanbul.com/2011/03/11/astro-bilgi-seminer-dizisi-%E2%80%93-saturn/ Astroloji ile ilgilenenlerin özellikle kaçırmaması gereken bir seminer.

03 Mayıs 2011 saat 19.30′da: Yurda Hal ile Galaksi Rehberi / Boğa Burcu Yeni Ay (Aylık Gökyüzü ve Yeniay Çalışmaları Semineri) bu yaklaşık iki saatlik seminerde hem hep birlikte Yeni Ay için dileklerimizi konuşacak, dilek ve niyetlerimizle ilgili tohum ekme/olumlama meditasyonumuzu yapacağız. Ardından bir aylık astrolojik gökyüzü etkilerini konuşup, sırasıyla tüm burçlara  değineceğiz. İlginin yoğunluğu ve yerimizin kısıtlı olması sebebiyle yurdahal@gmail.com adresinden rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.

Seminer ücreti: 33,– TL’dir.

Yer: Etiler/İstanbul

Ay Taktikleri Bu Hafta

18 Nisan 2011 saat: 09.20’den 20 Nisan 2011 saat: 09.51’e kadar Ay Akrep burcunda küçülmekte; Tutkuların, hırsların daha ön planda olduğu günlerdesiniz. Kıskançlığınız kolaylıkla tavan yapabilir ve gereksiz şüpheci ve kırıcı tavırlar sergileyebilirsiniz. İşinizde özellikle ihmal ettiğiniz ve gerçekten konsantrasyon gerektiren işlere ağırlık vermelisiniz. Hataları düzeltmekte, dikkatinizi toplamakta hiç zorlanmayacaksınız.

20 Nisan 2011 saat: 09:51’den 22 Nisan 2011 saat:13:25’e kadar Ay Yay burcunda küçülmekte; İyimserliğiniz hat safhada. Tüm olaylara umut içinde bakıyorsunuz, hatta kafanızdaki projelerinizle ilgili beklentilerinizi oldukça yüksek. İyimser olmak gerçekten de çok iyi yaşam biçimi, ancak bugünlerde ayaklarınız yere basmayabilir. Hatta hedefleriniz fazlasıyla yükseklerde seyredebilir. İşinizle ilgili çalışmalarınıza ağırlık vermek, dargın olduğunuz insanlarla ilişkilerinizi düzene sokmak için uygun günlerdesiniz.

22Nisan 2011 saat: 13.25’ten 24 Nisan 2011saat: 21.00’e kadar Ay Oğlak burcunda küçülmekte; Disiplinli, kuralcı ve zamanı kontrol altında tutmaya meyilli yanınız ortaya çıkıyor. El attığınız işleri sabırla sebatla bitirebilirsiniz. Zorlu işlerinizi şimdi yapabilirsiniz. Duygusal hayatınızda mantık ön planda olacağından, her türlü ilişkinizde sorunlarınızı ele alabilir; alınmadan, gücenmeden sorunlarınız hakkında konuşabilirsiniz. Cilt bakımı, manikür ve pedikür için oğlak günleri çok uygundur. Bol bol su için ve kalsiyum içeren besinlere ağırlık verin.

24 Nisan 2011saat: 21.00’den 27 Nisan 2011 saat: 07.59’a kadar Ay Kova burcunda küçülmekte; Bir yandan mantıklı olabiliyor, biryandan yaratıcılığınızı kullanıyor, bir yandan da sosyal olmayı başarabiliyorsunuz bu günlerde. Şimdi hangi konuya el atarsanız atın, yaratıcılığınızı ve dost canlısı yanınızı gözler önüne serebilirsiniz. Kalabalık ortamlardan zevk alacaksınız. Ayrıca geleceğe yönelik hayallerinize bugünlerde önem vermelisiniz. Kova enerjisi sizin geleceği anlamanıza yardımcı olacaktır. Bu günlerde hava kapalı bile olsa güneşten korunmaya dikkat etmelisiniz.

Ay Taktikleri’ni daha detaylı öğrenmek istiyorsanız; tüm ayrıntıları “Ay Taktikleri” kitabında bulabilirsiniz:

http://www.dr.com.tr/Search.aspx?kw=ay+taktikleri&gid=00001&criteria=999&media=999

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s