Yurda Hal ile Astroloji Dersleri

Posted on Updated onAstro İstanbul’da Yurda Hal ile Astroloji Eğitimi Başlıyor.

Astroloji Eğitimi Programı toplamda  “Temel Seviye Dönemi” , “İleri Seviye Dönemi” ve “ Ustalık Dönemi” olarak gerçekleşecektir.

Eğitimde bu yıl daha çok “Temel Seviye Dönemi” eğitimine ağırlık verecek, “İleri Seviye Dönemi “ ve “Ustalık Dönemi” talepler doğrultusunda bir ön mülakat ile gerçekleştirilecek. Bu iki Dönemin (İleri ve Ustalık” ders gün ve saatleri henüz belirlenmemiştir.


14 Ekim 2011’de saat 19.30’da tanışma toplantısı ile başlayacak olan Astroloji Workshop sezonunun ilk dersleri Hafta içi gündüz , Hafta içi akşam  ve Cumartesi Sabah olmak üzere üç sınıftan oluşacaktır. Her üç sınıf da “Temel Seviye Dönemi “ eğitimi sınıfları olacaktır.

“Temel Seviye Dönemi “

Hafta içi Gündüz Ders Başlangıcı: 19 Ekim 2011 Çarşamba  saat 13.30- 16.00

Hafta içi Akşam Ders Başlangıcı: 20 Ekim 2011 Perşembe saat  19.30-22.00

Hafta sonu Cumartesi ders Başlangıcı: 22 Ekim 2011 10.30- 13.00

Saatleri arasında gerçekleşecektir

Dersler haftada bir kere, ders araları dâhil olmak üzere 150 Dakikadan(2,5 saat)  oluşmaktadır.  Toplam eğitim her biri 32 Haftalık 3 dönemden oluşmaktadır.

Her seviye için her ay bir kez 90 dakikalık “Aylık Tekrar “ dersleri uygulanacaktır. Bu uygulamaya aynı seviyeye ait tüm öğrenciler birlikte katılacaktır ve katılımcıların haritaları üzerinden çalışılacaktır.

 Ücretler:

Temel Seviye Dönemi: 270TL/ 4 hafta

İleri seviye Dönemi: 270 TL/ 4 Hafta

Ustalık Dönemi: 300TL/ 4 hafta

İleri Seviye Dönemini tamamlayan, Sınav ve Performans ödevinde başarı sağlayan katılımcılara “Astro İstanbul Astroloji Yeterlilik Belgesi” ve “Katılım Belgesi” verilecektir.

Ustalık dönemini de tamamlayan, Sınav ve Performans ödevinde başarı sağlayan katılımcılara ise “Astro İstanbul Astroloji Ustalık Belgesi”  ve “Katılım Belgesi” verilecektir.

Astroloji çalışmaları için kayıt yaptırmak, astroloji hayatınıza dahil etmek istiyorsanız, doğum tarihinizi, saatinizi ve doğum yerinizi   astroistanbul@gmail.com adresine göndermeniz rica olunur.

Eğitmen: Yurda Hal

Eğitimin verileceği yer: Astro İstanbul

Adres: Şemsettin Günaltay Caddesi Şafak Apartmanı No: 48 Kat: 5 Daire:  37 Şenesenevler – Bostancı

Tel: 0533 492 57 47

Yurda Hal ile Astroloji Dersleri’ için 4 yanıt

    […] Hal http://www.astroistanbul.com astroloji eğitimleri hakkında bilgi almak için: https://astroistanbul.com/2011/09/24/yurda-hal-ile-astroloji-dersleri/ Astroloji Danışmanlığı hakkında bilgi almak için: https://astroistanbul.com/haritaanalizi/ […]

    […] eğitimleri hakkında bilgi almak için: https://astroistanbul.com/2011/09/24/yurda-hal-ile-astroloji-dersleri/ Astroloji Danışmanlığı hakkında bilgi almak için: […]

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s