Romantizm, Duygusallık ve İçe Dönüş ve Akşama Doğru Güzel Bir Etki

Posted on Updated on

Bu Sabah Ay Balık burcuna geçti ve 10 Ekim akşamına kadar Balık’ta olacak. Güne Kova ve Balık karışımı enerjiler hakim. Bir yandan arkadaşlarınla birlikte olmak isterken, diğer yandan yalnız olmak da isteyebilirsin. Ay Balık’ta ilerlerken, belirgin bir romantizmi katacaktır hayatına. Sevdiğinle yakınlaşmak isteyebilirsin. Ay Balık’ta ilerlerken, yakınlaşmak istediğin sevgilinin kendin olduğunu da fark edebilirsin. O zaman içe dönmen, kalabalıktan, gürültüden, zihninin karmaşasından uzaklaşıp özünü dinlemeye çalışmalısın.

Her burç gibi, Balık burcu madalyonunun da iki yüzü vardır. bir yüzü bağımlılıkken, diğer yüzü bağımlılıklardan özgürleşme, ipleri yavaş yavaş koparmakdır. Bu yüzden bağımlılıklarına olan düşkünlüğün bugün artabilir. Öte yandan özgürleşme arzusu içini kaplarsa, kendini bağımlılıklarından kurtulmanın nasıl olacağını deneyimleyeceğin bir demo ortamında bulabilirsin.

Buzdolabından, tatlıdan, çikolatadan sadece az az faydalanmaya bak. Ay Balık günleri dipsomani etkisi yaratır.

Bu akşam, yani 08 Ekim 2011 saat 19:50 ‘de Ay ve Jüpiter arasında olumlu bir açı var. Bu açı kendi kendine bir şeyleri oldurmasa da, bir çaba içinde bulunana destek verir. Çabanın neticesini taçlandırır. Özellikle finansal anlamda dar boğazdaysan ve emeğinin karşılığını almadığını düşünüyorsan, ya da bir miktar finansal desteğe ihtiyacın varsa, bu akşam saat 18:00’den itibaren düşüncelerini buna uygun bir kıvama getirmelisin. Aynı zamanda harekete geçmek için de uygun bir zaman olduğunu unutma.

Ben acilen bir miktar paraya ihtiyaç duyduğumda gözlerimi kapatır ve şu vizyonu zihnimde canlandırırım: Gardroptan bir ceketimi alıp dışarı çıkarım ve bir ara elimi ceketin cebine attığımda, orada unutulmuş bir deste para bulurum. Yüzüm sevinçle dolar ve şükrederim.

B,unun dışında Ay ve Balık burcu birlikteliğinin para ile pek bağlantısı yoktur. Hayal gücünü harekete geçirir. İçindeki merhameti artırır. Yaradan sevgisiyle daha yakından tanışabileceğin fırsatlar sunar. Teslimiyetin ne olduğunu öğretir (illa kolay olmaz bu, ancak zor da olsa Balık burcunun algıları uyuşturması, zorlukların fark edilmeden yaşanmasını sağlar).

İnce ve zarif bir sanat anlayışı da bu etki ile alakalıdır. Çok özel bir müzik dinlemek evrenin titreşimlerini kulağına getirirken, harika bir resmi incelemek, evrenin mükemmel doğasını anlamana yardımcı olacaktır.

Sevgiler

Yurda Hal

astroloji eğitimleri hakkında bilgi almak için: https://astroistanbul.com/2011/09/24/yurda-hal-ile-astroloji-dersleri/
Astroloji Danışmanlığı hakkında bilgi almak için: https://astroistanbul.com/haritaanalizi/

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s