Ateş Toprak Hava Su

Posted on

Şans Kasesi

Geçtiğimiz İlkbaharda, Koç burcu Yeni Ay’ı öncesi kendime bir hediye hazırlamıştım. Bu hediyenin dışı toprak bir kase. Bu kase, üzerinde yaşadığım toprak anayı temsil ediyor.

Kasenin içinde Ürdün’den Ölüdeniz’den gelen deniz tuzu. Bu tuz her şeyin dozunda güzel olduğunu anlatıyor. Fazlası zarar olan şeyler, azlığında yokluk çektirebiliyorlar. Aynı zamanda deniz tuzu taşların üzerinde biriken negatif enerjileri çok da iyi arındırıyor.

Deniz tuzunun içinde 12 özel taş var. Her biri farklı enerjileri temsil eden bu taşlar ise 12 burçta gerçekleşen Yeni Ayları temsil ediyorlar. Bu taşları deniz tuzunun içine gömüyorum ve ardından her Yeni Ay saatinde, Yeni Ay çalışmamı yaparken bu taşlardan birini kaseden rastgele seçip avucumda tutuyorum. Rastgele seçiyorum, çünkü muhakkak ihtiyacım olan taşı seçeceğimi biliyorum.

Tüm çalışma süresince avucumda duran taşı daha sonra sürekli yanımda taşıyabileceğim şekilde bir ipe geçiriyorum. Her Yeni Ay’da yeni bir taşı ipe ekliyorum. Şimdiye kadar 7 taşı ipe dizdim. Geriye 5 Yeni Ay’ım kaldı bir döngüyü tamamlamak için.

Neyse, bu çalışmadan haberdar olan bir kaç arkadaşımın ricası üzerine elimde kalan Ölüdeniz deniz tuzundan da aynı kaselerden hazırlayacağım. Yaklaşık 19 Şans kaselik tuzum kaldı, 5 Şans Kasesinin adresi belli, kalan 14 Şans kasesi ise sahiplerini bekliyor. Yukarıdaki fotoğrafta taşları görülebilmesi için, tuzun üzerinde dizdim. Normalde tuza gömülü duruyorlar, çünkü kullanıldıkları ana kadar arınmış bir halde saklanmalılar.

Eğer bu Şans Kaselerinden birini almak ve bir yıl süresince Yeni Ay olumlamalarında kullanmak isterseniz yurdahal@gmail.com’a yazabilirsiniz. Her Şans Kasesi ile birlikte ayrıca Bir yıllık Yeni Ay  Tarihlerini,saatlerini vereceğim ve özel olarak her Yeni Ay için uygun olumlamayı da hazırlayacağım. Bunun yanı sıra siparişinizle birlikte bana doğum tarihinizi, saatinizi ve yerinizi de bildirebilirseniz, Her Yeni Ay’ın size özel olumlamasını da Şans Kasenizle birlikte alabilirsiniz.

Şans Kasesinin ücretini de şanslı bir sayıdan seçtim: 50,– TL

İlgilenen arkadaşlar bana yurdahal@gmail.com adresine mail atabilirler.

Sevgiler

Yurda Hal

 

 

 

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s