11.11.11’de sabah 11.11’den gece 11.11’e – Kalbimiz Astro İstanbul’da Evrenle Birlikte Attı

Posted on Updated on


11.11.11’de sabah 11.11’den gece 11.11’e –  Kalbimiz Astro İstanbul’da Evrenle Birlikte Attı

Varlığıyla mekânımızı aydınlatan tüm ziyaretçilerimize teşekkür ederim. Resimlerde belki hepinizi yakalayamamış olabiliriz, çünkü çok kalabalıktık ve her zaman resim çekmek istemedik. Günün enerjisini içimize çekmekten, enerji kapılarından yağan nurun yoğunluğundan, ancak bu kadar resim çekebilecek zamanımız oldu. Ayrıca gönlü bizlerle olan birçok arkadaş vardı, biliyorum. Onlara da gönülden teşekkür ediyorum, kalpleri bizimle attığı için.

Dün hep birlikte Ulu Çınar’ın etrafında toplandık ve enerjimizi tüm evrenle paylaşırken, evrenin enerjisinden payımızı düşeni şükranla kabul ettik.

Ben Van’daki yurttaşlarımızı gönlümden geçirdim bir süre, hızır hızıyla şifalanmalarını diledim. Birkaç arkadaşımla konuştuğumda anladım ki bu düşünce de tek değilmişim. Yoğun niyetimiz, deprem bölgesinde yardım amaçlı bulunan iki gencecik, pırıl pırıl genci mekanımıza getirdi, bizlerle deneyimlerini paylaştılar. Yardım hala gerekli, ihtiyaçlar henüz bitmiş değil, zaman geçerken unutmayı değil, hala yardıma ihtiyaç olduğunu hatırlamayı seçelim. Bize belki de hiç dokunmayacak bir yardım, orada önemli bir açığı kapatacaktır.

Birçok etkinlik düzenledik. Birçok gönüllü bir araya geldik, bilgilerimizi paylaştık ve kendimizde yeni bilgilerle tanıştık. Sevgili Aldea Füsun Dağlı’ya, Melda Tunçel’e, Nükte Mengeneci’ye, Zeynep Felix Ergen Pekmen’e bizlerle birlikte oldukları için kalbimin rezonansıyla eş titreştikleri için, bizlerle tek yürek olmayı seçtikleri için çok teşekkür ediyorum.

İyi ki Varız! “ Varım” ya da “Varsınız” dönemi bitti; iyi ki “VARIZ! BİRİZ! TEKİZ!” başladı!

Sevgiler

Yurda Hal


Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s