18 Kasım 2011 Öğlene Kadar Keyifli Bir Gün

Posted on Updated on

Sabah saatleri Ay Venüs arasındaki üçgen açı, öğleden sonra 3’e kadar  devam edecek. Olumlu etkilere sahip bu açı sayesinde önemli ve zorlayıcı işleri daha kolay halledebileceğiz.  Eğer nasıl halledebileceğiniz konusunda tereddüt ettiğiniz bir iş varsa, yarın sabah ona el atın.

Ayrıca saçınızla ilgili arzuladığınız bir değişim varsa,  Ay’ın Aslan’da olması ve Venüs ile olumlu etki altında olması başarılı ve hoşunuza gidecek bir değişime sahip olabileceğinizi gösteriyor. Saç, kesim, boya, bakım gibi konuları için yarın sabah çok uygun.

İkili ilişkiler için de bu günü değerlendirebilirsiniz. Hediye alma, vermek için, sevgili ile buluşmak için, baş başa kalmak için çok doğru bir zamanlama olur. Tabii ki sabah saatleri için bu konu ne kadar uygun olur, bilemem.

Akşama doğru daha gergin bir enerji söz konusu. Ay ve Güneş arasındaki kare açı ikili ilişkilerde, iş konuşmalarında ve toplantılarda uyumlu olmayı zorlaştıracaktır. Bununla birlikte bu gergin enerji yaratıcılığı  da tetikliyor tabii ki. Yaratıcılığa ihtiyacınız olan işlere, zorlanıyor olsanız bile akşama doğru el atmanız, hızla çözüme ulaşmanızı sağlayacaktır.

Ancak ikili ilişkilerde, yaşayabileceğiniz gerginlikleri muhakkak göz önünde bulundurun ve gereksiz kıskançlık ya da inattan uzak durmaya çalışın. Şimdi problemleri tartışmak için uygun zaman değil.

 • Ay Taktikleri® ile Ruhsal Şifa – Yeni Eğitim ve Danışmanlık Programı:Yıllardır sizlerle paylaştığım Ay Taktikleri bilgileri, bunca zaman içerisinde gelişti ve hayatımda çok daha geniş anlamda yer tutmaya başladı. Ay Taktikleri asla sadece Ay ile alakalı olmadı, her zaman Ay’ın Güneş ile olan ilişkisini içerisinde taşıdı ve bu yüzden sizlere aslında hep Ay ve Güneş ilişkisi üzerine kurulu bir sistemi anlattım. Bu sistemin faydaları ve etkileri üzerine yazdım.                                                                                     Şimdi ise konuyu birkaç adım daha öteye taşıyorum ve gündelik hayatın etkisinden ayrılmadan, ruhsal gelişime katkıda bulunmanın, bu gelişimi evrensel akış içinde kolaylaştırmanın yollarını sizlerle paylaşmak istiyorum. Devamını okumak için linki tıklayabilirsiniz: https://astroistanbul.com/2011/11/14/ay-taktikleri%C2%AE-ile-ruhsal-sifa-yeni-egitim-ve-danismanlik-programi-2/
 • Astro İstanbul’da Yoga Dersleri: Astro İstanbul’da Yoga dersleri vermeye başlıyoruz.Kızkardeşim, Vimala Meral ile Raja di Raja Yoga ve Dragon Yoga’yı harmanlayarak uyguladığı teknikte, bedenin saf Chi enerjisini toplamasını sağlıyor. Bu çalışma hem bedensel, hem ruhsal sağlık aktive ediyor ve hem de fiziksel enerjiyi yükseltiyor. Dersler 20 Aralık 2012 Salı Gününden itibaren başlayacaktır. Devamını okumak için linki tıklayabilirsiniz: https://astroistanbul.com/2011/11/17/astro-istanbulda-yoga-dersleri/
 • Astroloji Dersleri Hakkında:  Yoğun talep olmasına rağmen astroloji eğitimimiz yılan hikayesine döndü :) )) 24-27 Kasım tarihleri arasında Festiva’nın düzenlediği Naturel Fuar’da katılımcı olduğumuz için Programımız karıştı. Yeni başlamışken derslerin bir hafta bölünmesinin doğru olmayacağına karar verdim. Astroloji eğitimlerinin nihai başlangıç günleri şöyledir:“Temel Seviye Dönemi “
  Bostancı Hafta içi Gündüz Ders Başlangıcı: 30 Kasım 2011 Çarşamba saat 13.30- 16.00
  Etiler Hafta içi Akşam Ders Başlangıcı: 01 Aralık 2011 Perşembe saat 19.30-22.00
  Bostancı Hafta sonu Cumartesi ders Başlangıcı: 03 Aralık 2011 10.30- 13.00
  Saatleri arasında gerçekleşecektir.

   

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s