Ay Taktikleri® ile Ruhsal Şifa – Yeni Eğitim ve Danışmanlık Programı

Posted on Updated on

Ay Taktikleri® ile Ruhsal Şifa

Ay Taktikleri® ile Ruhsal Şifa

Yıllardır sizlerle paylaştığım Ay Taktikleri bilgileri, bunca zaman içerisinde gelişti ve hayatımda çok daha geniş anlamda yer tutmaya başladı. Ay Taktikleri asla sadece Ay ile alakalı olmadı, her zaman Ay’ın Güneş ile olan ilişkisini içerisinde taşıdı ve bu yüzden sizlere aslında hep Ay ve Güneş ilişkisi üzerine kurulu bir sistemi anlattım. Bu sistemin faydaları ve etkileri üzerine yazdım.

Şimdi ise konuyu birkaç adım daha öteye taşıyorum ve gündelik hayatın etkisinden ayrılmadan, ruhsal gelişime katkıda bulunmanın, bu gelişimi evrensel akış içinde kolaylaştırmanın yollarını sizlerle paylaşmak istiyorum.

Dünyasal besini sağlam köklerle merkezden bedenimize çekerken, yakıtı tamam bir araç ile ruhsal dallarımızın evrene uzanmasını sağlayan enerjilerden bahsetmek istiyorum.

Bu çalışmanın da temelinde, Güneş sistemimizdeki ve evrendeki bilgileri bir Ayna gibi bize yansıtan Ay var. Ayrıca Ay ile birlikte gezegenler ve bazı astrolojik noktalar da bu çalışmaya dâhiller.

“Ay Taktikleri® ile Ruhsal Şifa” birkaç aşamadan oluşmaktadır.

–          “Ay Taktikleri® ile Ruhsal Şifa”  Danışmanlık Hizmeti (detaylarını daha aşağıda okuyabilirsiniz)

Eğitimler:

–          “A Taktikleri® ile Ruhsal Şifa” Modül 1 – Işıkların Dansı (4 tam gün sürmektedir ve öncesinde danışmanlık alınması ve danışmanlıkta önerilen çalışmaların uygulanmaya başlanması gerekmektedir)

–          “Ay Taktikleri® ile Ruhsal Şifa” Modül 2 – Gezegenlerin Dansı 1 ( 4 Tam gün sürmektedir ve Modül 1’in tamamlanmış olması gerekmektedir )

–          “Ay Taktikleri® ile Ruhsal Şifa” Modül 3 – Gezegenlerin Dansı 2 (4 Tam gün Sürmektedir ve Modül 2’in tamamlanmış olması gerekmektedir )

–          “Ay Taktikleri® ile Ruhsal Şifa” Modül 4 – Kozmik Dans (5 Tam gün Sürmektedir ve Modül 3’ün tamamlanmış olması gerekmektedir)

Ve son olarak

–          “Ay Taktikleri® ile Ruhsal Şifa” Ustası  (7 Tam gün sürmektedir ve Modül 3’in tamamlanmış olması gerekmektedir. )

Yer almaktadır.

Danışmanlık dışındaki tüm modüllerde Katılım belgesi verilecektir.

“Ay Taktikleri ile Ruhsal Şifa”  Ustası modülünde, Eğitim sonundaki ödevi başarı ile tamamlayanlara ise   “Ay Taktikleri®  ile Ruhsal Şifa”  Ustası Belgesi verilecektir.

Bu Ustalık belgesi ile siz de “Ay Taktikleri®  ile Ruhsal Şifa” danışmanlığı yapma yetkisine sahip olacaksınız. Ustalık Belgeniz 3 yıllık bir geçerliliğe sahip olacaktır. 3 yılın sonunda başvurup, kısa bir bilgi tazeleme ödevi ardından ustalık belgenizi 3 yıl daha uzatmış olacaksınız. Bu uygulamadaki amaç, bilgilerin körelmeden kullanılmasını sağlamak ve gerçekten de uygulamaya devam eden danışmanların kayıtlarını düzenli olarak tutabilmektir. Tüm danışmanlar internet sayfamızda oluşturduğumuz “Ay Taktikleri® ile Ruhsal Şifa Danışmanları sayfasında yayınlanacak bilgileri ile yayınlanacaktır. Bu sayede Türkiye genelinde ulaşılma şansı da artmış olacaktır.

Ustalık belgesini aldıktan sonra en az altı aydan fazla süredir danışmanlık yapmış ve 42 bireysel danışmanlığı tamamlamış olanlar Ay Taktikleri® ile Ruhsal Şifa Eğitmenliği Eğitimine katılabilirler. Eğitmenlik eğitimi hızlandırılmış bir programdır ve 10 Tam günden oluşan yoğun ruhsal ve astroloji bilgiyi kapsamaktadır.

 

Detay:

Ay Taktikleri® ile Ruhsal Şifa Danışmanlığı’nın temelinde Madde Dünyasında Ruhun kendini özgürce ifade etmesini sağlamak var. Doğduğumuzda , ellerimiz kollarımız görünmez birçok  paketle ile doludur. Bu paketlerin kimileri bizler için hediyeler içerirken, kimileri ise travmalar içermektedir. Hangi pakette ne olduğunu anlamak için ise yapmamız gereken şey paketleri bırakmak, her birini açmak ve ne olduklarını anlamaktır. Ancak insan oğlu bırakmayı değil, tutmayı deneyimlemekte ısrar ettiği için, paketlerin ağırlığı altında ezilmekte ve buna rağmen yine de onları bir kenara bırakamamaktadır.

Zaten onları bırakabilmesi için öncelikle varlıklarından emin olmalıdır. Bizler bu taşıdığımız paketlerin hepsinin bilincinde değilizdir genellikle ve elimiz, kolumuz dolu olarak ilerlemeye çalışırken hız keser, yorulur, zaman zaman pes ederiz. Hayatımızın amacına giden bu yaşam yolunda ihtiyacımız olan tempoyu tutturamadığımız için mutsuzluğa eğilimli yaşarız çoğunlukla.

Oysa yapmamız gereken paketleri açmak içlerindeki bilgiye göre tasniflendirmektir. İşe yarayanları kullanmalı, hayatımıza engel olanları tanıyıp bilip bir kenara bırakmalı, içi boş olanlarının ise içini doldurmak için kullanım talimatlarını okumayı bilmeliyiz.

Dünyaya gelirken, belirli bir hedefe ulaşmayı ve bu hedefe ulaştığımızda ise o hedefle ilgili bilgimizi paylaşmayı kendimize görev edindik. Bu görevin hakkıyla yerine gelmesi için hedefimize, hayat amacımıza doğru ilerlememiz için hangi yolu izlememiz gerektiğini bilmek, daha kısa yoldan huzura ve mutluluğa kavuşmamızı sağlayacaktır. Bununla birlikte hedefimizi bilip ona ne kadar çabuk ulaşırsak görev bilincimizi yerine getirmenin hazzını o kadar yoğun yaşarız.

Bu Danışmanlık size hedeflerinizin ne olduğunu, bu hedeflerinize insanoğluna sunulmuş en önemli ve gözlemlenebilir Takvim aracı olan Ay’ın ritmine uyumlu olarak nasıl ulaşabileceğinizi açıklamaktadır. Karmik ve genetik yüklerinizden kurtulmayı, karmik ve genetik artılarınızdan faydalanmayı anlatmaktadır. Karmik ve genetik yüklerimizin bize yüklediği sağlık problemleri, hassas sağlık alanları da bu çalışmalarla birlikte ortaya çıkmaktadır.

Bu danışmanlık ilk seansta ihtiyaçların tespitini tamamlamaktadır, ancak bazı durumlarda birden fazla seans gerekebilmektedir. Bu Bir Terapi süreci olarak düşünülmelidir. Terapi seans sayısı genellikle bir ile beş seans arasında değişmektedir. Eğer istenirse, terapiye devam etmek ve eğitim Modülleri arasında da karar verilebilir. Eğitim modülleri terapiyi kendi kendine dilediğiniz zaman uygulamayı size öğretmeyi amaçlamaktadır.

Ruhsal Şifa eğitimleri ise, tüm bu sistemi sindire sindire anlamayı ve doğru zamanda yapılması gereken çalışmaları kapsamaktadır.

Ay Taktikleri® ile Ruhsal Şifa Eğitimleri, astroloji bilgisinin yanısıra, nefes, meditasyon, yoga, çakra, imgeleme, nlp, Olumlama, renk, taş ve beslenme bilgilerini içermekte, bu bilgileri Ay taktikleri® sisteminin içine dahil ederek oluşmaktadır.

Modül 1: Elementler, Nitelikler, Burçlar, Evler, Güneş, Ay ilişkisi ve tüm destekleyici ruhsal bilgileri

Modül 2: Kişisel Gezegenlerin Ay ile ilişkisi ve tüm destekleyici ruhsal bilgileri

Modül 3: Kollektif Gezegenlerin Ay ile ilişkisi ve tüm destekleyici ruhsal bilgileri

Modül 4: Önemli Sabit Yıldızlar, Gün Yöneticileri, Astrolojik önemli noktalar ve tüm destekleyici ruhsal bilgiler

Her Modül, tüm bu bilgilerin ihtiyaç dâhilinde olanını kapsamaktadır ve sizi hem ruhsal hem de dünyasal doygunluğu daha kolay yakalamanızı sağlayan, uygulaması kolay bir sisteme davet etmektedir. Öğrendiklerinizi doğru bir şekilde uygulamaya başladıktan sonra gerek bedensel, gerek se ruhsal farkındalığınızın arttığını birkaç ay içinde hem kendiniz, hem de çevreniz siz de fark edeceksiniz. Sizden yayılan olumlu etkinin çevrenizi de olumlu anlamda etkilediğini bile gözlemleyeceksiniz.

Tüm bunların yanı sıra eğitimi tamamladığınızda astrolojik bilgilerinizin de ne kadar geliştiğini ve bir astroloji haritasını tanıyıp, anlayabilecek, sembol dilini kavramış hale geldiğinizi göreceksiniz. Farklı bir kapıdan astrolojiye de giriş yapmış olacaksınız bu eğitim sayesinde.

Ay Taktikleri ile Ruhsal Şifa Usta’sı eğitimini hakkında detaylı bilgi için lütfen mail atınız, ihtiyacınız olan bilgiler size aktarılacaktır.

Ay Taktikleri ile Ruhsal Şifa Usta’sı belgesi alan tüm katılımcılar, cüz’i bir yıllık katılım bedeli karşılığında,  kendilerine özel hazırlanan internet sayfasından danışmanlıkta ihtiyaçları olan kaynak bilgilere ve ihtiyaç astronomik takvime ulaşabilecekler. Bu sayede her zaman gerekli desteği yanlarında bulabilecekler.

Ücretler:

“Ay Taktikleri® ile Ruhsal Şifa”  Danışmanlık : 240,– TL/Seans

Modül 1-2-3 : 120 TL/gün

“Ay Taktikleri® ile Ruhsal Şifa” Modül 1:  Toplam 480,–TL (toplam 4 tam gün)

“Ay Taktikleri® ile Ruhsal Şifa” Modül 2:  Toplam 480,–TL (toplam 4 tam gün)

“Ay Taktikleri® ile Ruhsal Şifa” Modül 3:  Toplam 480,–TL (toplam 4 tam gün)

“Ay Taktikleri® ile Ruhsal Şifa” Modül 4:  Toplam 600,–TL (toplam 5 tam gün)

Ustalık: 190 TL/gün

“Ay Taktikleri® ile Ruhsal Şifa” Ustası  :  Toplam  1330,– TL (Toplam 7 tam gün)

EğitmenAy Taktikleri® ve Astroloji Uzmanı Yurda Hal

Eğitimin verildiği Yer: Astro İstanbul – astroistanbul@gmail.com

————–

Önemli Uyarı:

Astro İstanbul’da ve / veya Yurda Hal tarafından sürdürülen hiçbir faaliyet tedavi amacı taşımamaktadır. Site içerisinde yer alan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen doktorunuza danışınız.

Ay Taktikleri® ile Ruhsal Şifa – Yeni Eğitim ve Danışmanlık Programı’ için 4 yanıt

    […] Ay Taktikleri® ile Ruhsal Şifa – Yeni Eğitim ve Danışmanlık Programı:Yıllardır sizlerle paylaştığım Ay Taktikleri bilgileri, bunca zaman içerisinde gelişti ve hayatımda çok daha geniş anlamda yer tutmaya başladı. Ay Taktikleri asla sadece Ay ile alakalı olmadı, her zaman Ay’ın Güneş ile olan ilişkisini içerisinde taşıdı ve bu yüzden sizlere aslında hep Ay ve Güneş ilişkisi üzerine kurulu bir sistemi anlattım. Bu sistemin faydaları ve etkileri üzerine yazdım.                                                                                     Şimdi ise konuyu birkaç adım daha öteye taşıyorum ve gündelik hayatın etkisinden ayrılmadan, ruhsal gelişime katkıda bulunmanın, bu gelişimi evrensel akış içinde kolaylaştırmanın yollarını sizlerle paylaşmak istiyorum. Devamını okumak için linki tıklayabilirsiniz: https://astroistanbul.com/2011/11/14/ay-taktikleri%C2%AE-ile-ruhsal-sifa-yeni-egitim-ve-danismanlik-p… […]

    demo1 | Lesvosnews.net said:
    20/11/2011, 20:05

    […] Astro Istanbul […]

    […] – Ay Taktikleri ile Ruhsal Şifa Modül 1  – 24-25-26 Şubat: https://astroistanbul.com/2011/11/14/ay-taktikleri%c2%ae-ile-ruhsal-sifa-yeni-egitim-ve-danismanlik-p… […]

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s