Doğum Mirası – Seminer 24 Mart 2012 Cumartesi

Posted on Updated on

Peşinden Kovalayan Enerji – SÜLALEN

Doğduğun anda gökkubbenin gizem dolu gezegenleri ile mühürlenen hayatın, sahip olduğun  potansiyellerin tüm bilgisini içinde barındırır. Astroloji ise bu potansiyelleri okuma, anlayıp yorumlama sanatıdır. Bu sanattan ne kadar çok faydalanırsan, anlatmak istediklerini iyice kavrarsan, şu üç günlük Dünya’da hangi potansiyellerle karşı karşıya olduğunu, senin mutluluk tanımının ne olması gerektiğini fark edersin.

Aşkların…  Sürekli tekrarlanan Aşk hüsranların…

Başarın… Sürekli tekrarlananBaşarısızlıkların…

Becerilerin…  Dönüp dolaşıp karşına çıkan Beceriksizliklerin…

Sağlığın… En ufak bir duygusal çalkantıda ortaya çıkan Hastalıkların…

Sırların… Zevklerin… Utançların… Beklentilerin… Mutlulukların… Korkuların… İlişkilerin… Mesleğin… Ve burada saymadığım hayata dair herşey  astroloji haritana sombollerle, arketiplerle örülmüştür.. Eğer astrolojiyi öğrenme yolunda ilerliyorsan, zaman içinde bunları çözmeye başlarsın.

Ancak, astroloji haritanda okuyamadığın şeyler de olacaktır. Ne kadar usta olursak ol, soyunun sana teslim ettiği mirasın ne olduğunu tam olarak bilemezsin. Astrolojik göstergeler sana yukarıda saydıklarımın olasılık potansiyelleri gösterirken, net olarak ne olduğunu anlatmayabilir.

Aynı haritaya sahip, iki farklı aileye mensup, iki insan olduğunu düşünelim. Aynı hastanede, aynı anda doğmuş iki bebek.  İkisi de haritasındaki potansiyelleri yaşayacaktır.  Haritanın gösterdiği potansiyeller aile mirasının üzerine örülür. Mesela ikisi de aynı dönemde başarıyı elde edebilirler, fakat başarının boyutu soylarından gelen miraslarla ölçülecektir.

Seninle beraber hayat bulan miras, anne ve babandan sana geçer. Ruhsal mirasın da öyle. Anne ve babandan aldığın ruhsal miras sadece çekirdek aileni değil, tüm sülaleni kapsar. Çünkü tüm sülalen ven sen çok geniş bir aura ile birbirinize bağlısınızdır. Sen, hem yaşayan, hem de göçüp gitmiş akrabalarınla ruhsal bir bütünü oluşturuyorsun ve oluşturmaya devam edeceksin.

Mesela bir teyzenin ilişkisinde yaşadığı travma, ruhsal boyutta yeğenine geçebilirken (birbirini tanımasalar bile), bir amcanın başarı hırsı da yeğenine geçebilir. Anne ve babadan geçenler ise çok daha yoğun olacaktır. Sen de akrabalarından sana geçiş yolu bulan enerjileri taşımaktasın ve bu akrabalarını tanımıyor bile olabilirsin.

Sülalenin senin üzerindeki etkisi astroloji haritandan da okunabilen,  potansiyel travmalara ve acılara dönüşebilmekte ve günlük hayatında ortaya çıkması söz konusu. Yani henüz ortaya çıkmamış ve bir gün tetiklenmeye hazır başarı ya da başarısızlık, mutluluk ya da acı, sağlık problemleri ya da şifa bulma potansiyellerini de taşıyorsun. Özellikle Kuzey ve Güney Ay Düğümleri bu tür görev, sorumluluk, yük, korku sebebiyle uzak durulan yetenekleri ,çok belirgin bir şekilde anlatırlar.

Sana düşen sülale mirasının ne olduğunu tam olarak kavrayamasan bile, AY DÜĞÜMLERİ ile çalışmak sana muhakkak bu alanlarda çözümlerle karşılaşma fırsatlarını sunacaktır.

Astroloji haritanı tanıdığında, daha doğrusu bir de bu bakış açısıyla tanıdığında soyunla ruhsal bağlantı içinde olduğun akrabalarınla helalleşmek ve enerji bağının ne ak ne de kara olarak tanımlamadan sürdürebilmek, hem ruhsal anlamda rahatlaman, huzura kavuşmana  hem de günlük hayatımdaki sebebini bulamadığın tıkanıklıkların çözülmesine yardımcı olacaktır.

Tam Günlük Seminerde İşleyeceğimiz bu konuda Hem Ay Düğümlerinin bu yanını anlayacak, hem de uygun çalışmalarla geçmişle olan bağını çözme yolunu bulacaksın. Ayrıca  bir yıllık çalışma tarihleri ve o tarihlerde uygulayabileceğin yöntemler ile tanışacaksın.

Bir de hem senin, hem de dğer katılımcı arkadaşların Doğum  Haritalarınıza göre, Doğum Mirasınıza göz atılacak ve olası Ay Düğümü  travmalarınız, bağımlılıklarınız ve gitmeniz gereken yol hakkında bilgiler de açığa çıkarılacaktır.

Çalışmaya kesin olarak katılmaya karar verdiğinizde , ön ödeme yaparak kayıt yaptırabilirsiniz. Seminer salonumuzun kapasitesi kısıtlıdır; bu yüzden kayıt yaptırmadan gelinmesi halinde, yer bulamamanız mümkün olabilir.

Seminerin Tarihi: 24 Mart 2012  Saat 12:00- 17:00 arasıdır.

Seminer Yeri: Astro İstanbul Bostancı

Semineri Sunan: Yurda Hal

Seminer Ücreti: 150,– TL

Kayıt ve ödeme bilgileri için lütfen 0216 410 57 58 – 0533 492 57 47 no’lu telefonlardan veya astroistanbul@gmail.com adresi ile bağlantıya geçin.

Doğum Mirası – Seminer 24 Mart 2012 Cumartesi” için bir yanıt

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s