Merkür Retrosu – 12 Mart-04 Nisan 2012 arası

Posted on Updated on

Her yıl üç kez gerçekleşen Merkür Retro’larının bir yenisine bugün başlamış bulunuyoruz. Bugün, yani 12 Mart Pazartesi başlayan ve  04 Nisan tarihine kadar devam edecek olan geri hareketin bizleri nasıl etkileyeceğinden biraz bahsetmek istiyorum.

Öncelikle Retro her ne kadar şimdi başlıyor olsa bile, etkilediği ve anlamlandırdığı dönem daha öncesinde yani  26 Şubat 2012’de Merkür 23 derece Balık burcundayken başlamış oluyor. Merkür Bugün geri hareketine 06 derece Koç burcunda başladı ve bir süreliğine tekrar Balık burcuna geri dönecek.

– Bu dönem öncelikle biraz daha yaratıcılığa ve zamana ihtiyacı olmasına rağmen, “geç kaldım!” hissiyle çarçabuk bitirmek için can attığımız veya bitirdiğimiz projelerimize tekrar göz atmamız gerektiğini bize hatırlatıyor.

– Aceleye getirilen tüm işlerin günlük işlerden tutun da, sağlık ve ilişkiler adına alınan kararlar tekrar geri dönmenize ve her şeyi kontrol etmemize sebep olacak.

– Hani vapuru kaçırmamak için telaşla evden çıkarınız ve iskeleye eldiğinide, cüzdanınızı almayı unuttuğunuzu anlarsınız ve geri dönmek zorunda kalırsınız ya…. durum tam anlamıyla bu. Vapur ve cüzdan örnekleri yerine ne istiyorsanız onu oturtun, Merkür Retro  Hele hele Koç’ta geri gitmeye başlayanı böyle çalışmakta:)

– Balık dönemi artık ihtiyacımız olmayan, yük olan, taşımaktan yorulduğumuz bağımlılıklarımızdan ve alışkanlıklarımızdan kurtulmak için çok iyidir demiştim daha önceki yazılarımda…. Eğer bıraktığınız bir bağımlılığınız varsa, MErkür geri giderken sınanıyor olacaksınız: gerçekten bıraktınız mı? Geri adım atma potansiyeliniz nedir? Anlayacağınız bırakılan bağımlılığa göre biraz ağlamalı zırlamalı da geçebilir bu dönem ( özellikle 24 Mart-4 Nisan arası)

– Özellikle 24 Mart- 04 Nisan arası aynı zamanda bilinçaltı, karma, genetik miras ve benzeri temizleme faaliyetleri için çok uygun bir dönem. Çalışmalarda imgeleme ve vizyon gücü son derece kuvvetli olacaktır.

-Eğer bu dönem içinde bir eğitim almak veya vemek zorundaysanız, eğitimi muhakkak 5 duyuya hitap eder hale getirmeniz gerekecektir. ÖZellikle hayal gücü ve görsel/vizyonel destek bilgilerin ulaşılabilir bir şekilde depolanmasını sağlayacaktır. Kuru bilgi ise zihnimizde yer edemeyecek, uçup gidecektir.

– Sağlık açısından, ihmal ettiğiniz konulara önem vermelisiniz. Bir de  26 Şubat’tan bugüne geçirmiş olduğunuz bir cerrahi müdahele, tedavi veya uygulama olduysa, bu dönem aynı konu veya ona bağlı yeni bir durum gündeme gelebilir.

– Ekstra söylememe gerek yok sanırım, artık hepimiz biliyoruz: iletişim, ulaşım, bilgi depolama ve aktarma ile alakalı herşey, elektronik aletler, cep telefonları ve bilgisayarlar hassas dönemindeler, her an çökebilir, göcebilir, virüs sahibi olabilirler… bilgilerinizi yedeklemeyi unutmayın!

– Eski aşklar tekrar hatırlanır!  Anılar, hatıralar, yaşanmış güzellikler bir anda hortlayabilir…Bu yüzden istenen/istenmeyen her türlü karşılaşma/yazışma veya zamansız ortaya çıkmalar da yaşanabilir.

– Önemli ticari anlaşmalardan, her türlü sözleşmeden, aciliyeti olmayan, bekleyebilen operasyonlardan bu dönem uzak durmak gerekiyor.

Seminerler:

22 Mart 2012 saat 20:00 de Yeni Ay Koç Semineri Astro İstanbul’da – Sunan Yurda Hal, Ücret 50,– TL

24 Mart 2012  Doğum Mirası  Ay düğümleri Semineri: https://astroistanbul.com/2012/03/10/dogum-mirasi-seminer-24-mart-2012-cumartesi/

31 Mart 2012 Ayda Ersan’la Astrolojik Haritanızda Para Göstergeleri – 31 Mart 2012 saat 13:00-16:00: https://astroistanbul.com/2012/03/06/ayda-ersanla-astrolojik-haritanizda-para-gostergeleri-31-mart-2012-saat-1300-1600/

Sevgiler

Yurda Hal

Merkür Retrosu – 12 Mart-04 Nisan 2012 arası’ için 2 yanıt

  DEMET said:
  12/03/2012, 13:39

  Ankara da seminer yada eğitim düşünüyor musunuz..

   Yurda Hal responded:
   20/03/2012, 15:41

   Demet Hanım, çok kereler düşündüm planladım, ancak kayıt yaptıran olmayınca iptal etmek zırunda kaldım:)

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s