11 Mart 2012 saat 05:09 Ay Saturn Kavuşumu

Posted on Updated on

Sabaha karşı saat 05:09 (Almanya için 06:09) da Ay Satürn kavuşumu var. Aynı zamanda Kova burcu yükseliyor ve Ay/Satrün’ün Neptün’le üçgen açısı var.

Ruhsal ihtiyaçlarını tamamlamak için ihtiyacın olan bilgilere ulaşma saati. Eğer sabah erkenden uyanmaya üşenmezsen, işte  saat 05:00’ten  yapmanı önerebileceğim bir çalışma (saat 05:09’da çalışmanın içinde olmalısın):

Yere bağdaş kurarak veya sandalyenin üzerine otur ve ellerini, avuçların yukarıya bakacak şekilde dizlerinin üzerine koy. Burnundan derin nefes al, nefesinizi tut ve burnundan nefes ver. Ardından nefessiz kal. Uygulayacağın nefes  ritmi 8/2 olsun. Sekize kadar sayarak nefes al- ikiye kadar sayarak nefes tut- sekize kadar sayarak nefes ver- ikiye kadar sayarak nefessiz kal…

Nefes alırken başının tepesinden, dizlerinden, avuçlarının içinden, göbek deliğinden ve ayak tabanlarından nefes aldığını ve nefes alırken aynı zamanda gümüş rengi bir ışığı da içine çektiğini imgele.

Nefesini içinde tutarken, içine çektiğin ışık bedenine yayılsın ve gümüşten, altın rengine dönüşsün. Nefes verirken içindeki ışık tüm hücrelerinden dışına taşsın ve bedeninin etrafında altın rengi nefesten bir çember oluştursun. nefessiz dururken içini ve dışını dolduran ışık altın rengi ışık daha da parlasın.

24 nefes turunun ardından  dikkatini kalbine yönelt ve ihtiyacın olan bilgilerin (sana ait olan, ancak henüz mühür altında olan bilgilerin) sana açıldığını düşün. kucağında ışıldayan bir kitap belirdiğini imgele ve bu kitabın sayfalarını aç ve okuduğunu imgelemeye devam et. tüm sayfaları çevir.

Bir süre kitabı okuduktan sonra, sevgi ve minnettarlık duyguları ile kitabı kapat ve onu kenara bırak.

Tekrar nefesine odaklan, başlangıçtaki nefesi tekrar 24 tur uygula ve ardından gözlerini aç.

Şimdi tekrar yatmaya hazırlan, hiç olmazsa bir süre uyu. Uykuua dalmadan önce baş ucuna kağıt kalem koymayı unutma. Uyandıktan sonra bu kağıda rüyanı yaz, rüya olmasa bile uyanır uyanmaz ilk duygularını gözden geçir ve bu duygularını yaz.

Ne yapman gerektiğini hissediyorsun?

Hangi konularda acilen harekete geçmelisin?

Hangi davranışlarını bir an evvel terk etmelisin?

Bunları gerçekleştirecek gücü nasıl elde edebilirsin?

Bu soruların yanıtlarını yaz, ilk aklına gelenleri yaz!

Sonra yazdıklarını gün içinde Ay Akrep burcuna geçmişken oku ve değerlendir. Yazdıkların ve hissettiklerin ruhsal gelişimin için ihtiyacın olacak rehber olacaktır. Maneviyattan Maddiyata atılmış bir köprüden saha akan bilgileri doya doya kullanmanın ve hayatına geçirebilmenin fırsatını yakalayacaksın.

İyi geceler

Yurda Hal

11 Mart 2012 saat 05:09 Ay Saturn Kavuşumu’ için 2 yanıt

  ayse nur said:
  11/03/2012, 12:28

  12 mart sabaha karsi mi yapmak gerekiyor bu calismayi? yoksa geciktim mi?

  Kadın said:
  11/03/2012, 21:57

  teşekkürler güzel bir konu olmuş

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s