Koç Burcu Yeni Ay 22 Mart 2012 saat 16:37’de – İmgeleme

Posted on Updated on

22 Mart 2012 saat 16:37 Zodyak’ın ilk burcu Koçta gerçekleşecek olan Yeni Ay’ımız var. Yeni Ay saati yapabileceğiniz bir imgeleme çalışmasını aşağıda bulabilirsiniz. Bu çalışmayı ister bir kristalle, isterseniz taş kullanmadan yapabilirsiniz. :

Saat 16: 37’de sakin bir yere geç ve kristalini hangi elini kullanıyorsan, o elinin avucuna yerleştir (kristali çalışma saatine kadar toprağa gömülü tut ve çalışma saati topraktan çıkar).

İster bir sandalyeye otur, ister bağdaş kur, istersen yere uzan. Her halukarda elin taş ile birlikte kalbinin üzerinde olsun. Bu arada yavaş ve derin derin nefes alıp vermeye başla, dikkatini nefesine ver bir süreliğine… Ve gözlerini kapat.

Şimdi kendini bir sinema salonunda hayal et ve ekranda, seni sana anlatan bir film izelemeye başla. Filmin baş rolünde oyna ve kendini seyret. Filmdeki önce senin isteklerini beklentilerini, özelliklerini kurgula, ardından sahip olmak istediğin geliri, kazancı, serveti, ardından yakın çevrenle olan ilişkini ve iletişimini, ardından aile ve yuva içindeki yaşatını kurgula (belki filmdeki sen kendi hakkında bunları sırasıyla sana anlatıyor olabilir veya onun bunları yaşadığını seyrediyor olabilirsin).

Sonra aşk ve çocuklarla ilgili hayatını, keyif aldıklarını, iş ortamını, iş yerini; eşinle veya sevdiğinle olan ilişkini, cinsel hayatını, cesaretini, inançlarını, seyahat hayallerini kurgula. Daha sonra kariyerini, toplum önündeki saygınlığını, aldığın alıkş ve başarıları, dostlarınla olan ilişkilerini kurgula.

Ve son olarak hayatında artık işi bitmiş uzaklaşması gereken konuları temsilen filmdeki seni bir içinde hamam bulunan bir güzellik arınma, detoks merkezinde hayal et, tırnaklarını kestiğini, kendine güzel bir kese attırdığını, masaj yaptırdığını, ardından manikür pedikür yaptırıp, saçlırının kırık uçlarını kesitrdiğini imgele, Saçlarına güzel bir bakım uygulattır, istediğin tüm işlemler yapılsın. Ardından yepyeni, seni motive eden giysilerle hayata atıl.

Sonda usulca gözlerini aç ve kristaline kimseyi dokundurma:) Bu kristali bir yıl süresince sadece senin dokunabileceğin bir yerde muhafaza et:)

Sevgiler

Yurda Hal

Koç Burcu Yeni Ay 22 Mart 2012 saat 16:37’de – İmgeleme’ için 2 yanıt

  hileleri said:
  22/03/2012, 22:02

  hadi bakalım yeni günler bizi bekliyor..

  redshort said:
  23/03/2012, 11:16

  kristalleri bankadaki özel kasama sakladım 🙂

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s