Ay Taktikleri Kitabı ile ilgili bir Açıklama

Posted on Updated on

Sevgili okurlar;

Ay Taktikleri kitabının arkasındaki takvimdeki Yeni Ay -İlk Dördün – Dolunay ve Son Dördün gün ve saatleri zaman zaman kafa karışıklığı yaratabiliyor, bu yüzden aşağıdaki açıklamayı dikkatle okumanızı tavsiye ediyorum.

Ay Taktiklerini uygularken dikkate aldığımız en önemli kural şudur:

– Bir güne Ay hangi burçta iken başlıyorsak, Ay Taktikleri uygulamasına göre o gün beslenmemizi, bakımımızı, günlük işlerimizi ona göre yapıyoruz. Yani günün ortasında Ay burç değiştirdiğinde, biz gündelik hayatımızı hala güne başladığımız burcun çalışmaları ile sürdürüyoruz. Bu yüzden takvimde  Ay Balık burcunda görünürken, gün içinde (bir astroloji programı açıp kontrol ettiğimizde görürüz) Ay Koç burcuna geçmiş olabilir.

Normalde bu durum hassasiyet yaratmıyor, ancak eğer o gün hem günün içerisinde Ay Burç değiştirdiyse ve hem Yeni Ay-Dolunay- İlk Dördün veya Son dördün gibi bir durum söz konusuysa, siz orada Ay’ın bu etkisini gerçek haliyle görmüyor olabilirsiniz. Bu her zaman olacak diye bir şey söz konusu değildir, ancak bazen olabilir.  Bu konu sadece dilek ve niyetler için önemlidir ve bu durum için bir astroloji programı veya günlük transit konumları bildiren bir websitesinden faydalanmak gerekir. (Dilek ve Niyet kısmı kitaba gelen talep üzerine ilave edildiğinden, kitaptaki takvim bu hassasiyeti içermemektedir!

Bu durumu şuna benzetebiliriz. Koç burcu dönemini 21 Mart-21 Nisan olarak düşünebiliriz, ancak bazı yıllar Koç burcu 20 Mart’ta başlayabilir veya 22 Nisanda bitebilir.

Sevgiler

Yurda Hal

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s