Güzel Günleeeer… Bizi bekleeeerr… 31 Mart ve 01 Nisan

Posted on Updated on

Geçtiğimiz Yeni Ay gergin, karmaşık ve zorlayıcı bir ayın habercisi oldu bize. Ancak fonda zorlayıcı enerjinin olması, iyi hiçbirşey olmaz anlamına gelmiyor. Ard arda gelen, güzel etki ile başlayan 2 kıymetli gün var önümüzde.

Ben bu günlerde buralarda değil, astroloji eğitimim için Almanya’da olacağım. Bu yüzden şimdiden bilgilendirmek istedim.

30 Mart’ı 31 Mart’a bağlayan gece  saat 02:40’da gökyüzünde Yengeç burcundaki Ay ile Boğa burcundaki Jüpiter arasında; 01 Nisan sabahı saat 06:18’de ise Yengeç burcundaki Ay ile Boğa burcundaki Venüs  arasında sekstil açı dediğimiz olumlu bir etkileşim gerçekleşecek.

Sekstil açılar iyimser etkiye sahip olmalarına rağmen, bireysel gayret, girişim ve hareket beklerler. Yani harekete geçmeli, eylem yapmalıyız!

Bu iki etki sayesinde 31 Mart ve 01 Nisan bu gergin dönem içerisinde ihtiyacımız olan motivasyonu bize ulaştıracaktır. Eğer herhangi bir konuda şansa, iyi enerjiye, yardıma, desteğe, paraya veya olumlu dönüşümlere ihtiyacımız varsa bu iki günü iyi değerlendirmeli, eylemde olmalıyız.

Burada yapılacak her girişim bizi rahatlatacak, umudumuzu artıracak ve onu boşa çıkarmayacak etkilere sahiptir. Özellikle aşk, yuva, finans, bolluk, aile ile ilgili konular daha da etkili olacaktır.

Bu arada Ay’ın büyüyen fazda olması, bu enerjiyi harekete geçirdiğimizde büyüyen bir güçle artan, bereketlenen etkileri tetikleyecektir.

Yine hatırlatayım “EYLEM” anahtar kelime! Eylem olmazsa, sekstil açı açığa çıkmaz!

Tüm bu etkileri güçlendirmek istiyorsak özellikle aşağıdaki saatlerde ihtiyacımıza odaklanmalı ve ona sahip olduğumuzu imgelemeliyiz. İstersek dua edebilir, meditasyon yapabiliriz!

Ay Jüpiter sekstili: 31 Mart saat 02:40

Ay Venüs sekstili: 01 Nisan saat 06:18

Muhakkak değerlendirilmesi gereken bu iki güzel etkiyi kaçırmayın:)

Bu arada 31 Mart öğleden sonra Astro İstanbul’da Ayda Ersan tam da bu etkiye uygun bir seminer verecek, haritanızdaki para göstergelerine değinecek ve finansal konuları nasıl ele almanız gerektiğini irdeleyecek! detaylı bilgiyi aşağıdaki linkte bulacaksınız:

https://astroistanbul.com/2012/03/06/ayda-ersanla-astrolojik-haritanizda-para-gostergeleri-31-mart-2012-saat-1300-1600/

Dönünce tekrar görüşmek üzere!

Sevgiler

Yurda Hal

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s