Ay Oğlak Burcunda 11 Nisan 2012 saat 20:02’den 14 Nisan 2012 00:48

Posted on Updated on

Bu gece Ay ve Mars arasındaki üçgen açı aslında bir yandan enerjimizi arttırırken, diğer yandan da bizi gergin, huzursuz ve telaşlı bir havaya sokabilir. Bu gece ve yarın sabah ateşli rahatsızlıklar, baş ağrıları, gözlerde yorgunluk, bacaklarda dermansızlık da olabilir. Eğer kendinizi iyi hissediyorsanız, bu gecenin enerjisini yarım kalmış işlerinize yönlendirebilirsiniz.

Yarın  (12 Nisan 2012) saat 12:29’da  Oğlak burcunda  Pluto ile kavuşacak olan Ay, iş ve kariyer alanında ani kararlar alabileceğimizin göstergesi. Eğer işinizle ilgili uygulamaya cesaret edemediğiniz bir konu hakkında yöneticileriniz veya patronlarınızla konuşmanız gerekiyorsa, yarın öğlen ihtiyacınız olan cesarete sahip olabilirsiniz ( tabii aynı şekilde sizin de  böyle bir konuşma ile karşılaşmanız söz konusu olabilir) . Dönüştürülmesi gereken kemikleşmişişlere veya konulara yarın öğlen el atabilirsiniz. Yine de Ay ve Pluto etkisi duygusal anlamda krizleri de tetikleyebilir. Değiştirip, dönüştüren şartlar veya haberler bir anda hayatınıza girebilir.

12 Nisan saat 23:43’te Ay ile Jüpiter arasındaki toprak elementi üçgeni, 12 Nisan gecesi ilgilendiğimiz konuların hayatımızda daha uzun vadeli yer almasına yardımcı olacaktır. Ayrıca para kazanmak veya kazancımızı bereketlendirmek üzere plan program yapmak için yine 12 Nisan gecesi uygun fikir ve koşulları sunacaktır.  Hemen ardından 13 Nisan 2012 saat 13:49’da gerçekleşek olan Ay Güneş öncü karesi, bir gece önce üzerinde düşündüğümüz projeleri hayata geçirmek için ihtiyacımız olan ilk enerjiyi bize sunacak. 13 Nisan çalışkan olmanız, işinize odaklanmanız gereken bir gün. Ayrıca kadın erkek ilişkilerinde sorun olan konuları gündeme getirmek ve hızla çözüm bulmak yine 13 Nisan gününün artılarından olacaktır.

Ay Oğlak’tayken genel anlamda işlerimize ve kariyerimize yoğunlaşmamız gerekir. İşimizdeki hedeflerimize odaklanmak, iş için  ihtiyacımız olan aylık planlamayı yapmak için en uygun günler Ay/Oğlak günleridir.

Sevgiler

Yurda Hal

Danışmanlık için: https://astroistanbul.com/haritaanalizi/

Ay Oğlak Burcunda 11 Nisan 2012 saat 20:02’den 14 Nisan 2012 00:48” için bir yanıt

    Ufuk Cevik said:
    12/04/2012, 03:02

    Yolladiginiz bilgilerle yasantimi aydinlatiyorsunuz. Evrenin butun guzel enerjileri yasantiniza aksin.Enerjiniz bol ve daim olsun.Sizi cok seviyorum Yurda Hal Hanim

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s