Boğa Burcu Yeni Ay’ı 21 Nisan saat 10:18

Posted on Updated on

AŞK- BOLLUK- BEREKET Yeni Ay’ı

Bu Ay Yeni Ay Semineri düzenleyemeyeceğim. Bunun yerine bir kereye mahsus olarak sadece ve sadece web siteme üye olanların izleyebileceği bir video hazırlayacağım ve yine üyelerle paylaşacağım. Eğer sizler de bu videodan yararlanıp yılın belki de en verimli etkilerine sahip bu Yeniay’dan faydalanmak, dileklerinizi ve niyetlerinizi nasıl hazırlamanız gerektiğini, bu Yeni Ay’ın hangi enerjileri hayatımıza kattığını bilmek  istiyorsanız, hemen web sayfama üye olun. Link üye olanlara otomatik gideceğinden, ben siteye bilgiyi yerleştirir yerleştirmez sizlere ulaşacaktır.

Sevgiler

Yurda Hal

 

Boğa Burcu Yeni Ay’ı 21 Nisan saat 10:18’ için 6 yanıt

  Canan said:
  19/04/2012, 16:37

  süper

  Canan said:
  19/04/2012, 16:41

  Bilmem nedendir bu ara çevrem gri renkte ben ise karışık. Baharın gelişi hıdrellez ateşinin her şeyi ve ruhumuzu ısıtması, renklendirmesi ve tabi en güzel aylardan mayısın güzellikleriyle bunlar geçecek diyorum. Böyle hissediyorum. Bir yengeç olarak hislerime güvenirim. İş, hayaller, heyecan, aşk ne varsa mayısta doğanın çeşitlenip renklenmesi gibi : ) Her şey daha iyi olacak. Allah herkese kalbinden geçen iyiliklerin fazlasını versin.

  dbkf said:
  19/04/2012, 20:41

  merhaba uzun süredir takip ediyorum sitenizi, başarılarınızın devamını dilerim 🙂 e-mail bülteninize üyeyim zaten postalar geliyor 🙂 ancakdaha önceden yanlış hatırlamıyorsam günlük yada haftalık yorumlarda yazıyordunuz, çok hosuma gidiyordu hem yorumları okumak hem de şiirsel bir dille o gününüzü özetlemeniz 🙂 neden artık o şekilde gönderimler de yapmıyorsunuz? bu arada yeni ay videonuzu sabırsınızlıkla bekliyorum ancak web siteme üye olanlar demişsiniz e posta üyeliği alanını görüyorum sitede sadece bundan bahsediyorsunuz değilmi? iyi çalışmalar…

  Efe said:
  20/04/2012, 19:20

  Yurda Hal üyelik falan kafam karıştı kusura bakmada, benim wordpresste üyeliğim var zaten. Senin bloğuna ayrı olarak nasıl üye olucam ??

   Yurda Hal responded:
   20/04/2012, 19:27

   Zaten olay wordpres uyeligi video maili sana zaten gelmis olmali

  Canan said:
  20/04/2012, 20:23

  ‘Keşke olsa’ dediğim bir şeyi gerçekleştirdiniz. Demek dileğim tuttu : ) Çok iyi bir çalışma ki zamanla daha da iyi olacaktır. Sizi dinlemek bazı durumlara anlam verebilmemi sağlıyor. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Canan-sınıf öğretmeni

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s