Seminerlere Uzaktan Katılım

Posted on Updated on

Dün akşam gerçekleştirdiğimiz Yeni Ay Seminerimizle birlikte, bir yenliği daha başlatmış olduk. Semineri internet üzerinden seyrederek, sözlü olarak da seminere dahil olarak uzaktan katılım sağlandı. Değerli takipçimize Seminer Slaytları önceden mail ile gönderildi, böylece dilerse seminer notlarını print edip, elinde bulundurabileceği, hem seminer anında hem debir ay takip edebileceği kalıcı notlara kavuştu. Yaklaşık ikibuçuk saat süresince problemsiz iletişim kurduk. Tam da İkizler Yeni Ay ruhuna uygun bir çalışma oldu.

Başarılı geçen uzaktan konferans erişimi sayesinde, seminer ortamına gelmeden seminere katılma olanağını 9 kişiye sunuyoruz. Seminer bedeli, seminere bizzat katılanlarla aynı. Ödeme için verdiğimiz hesap numarasına ödemenizi yaptıktan sonra, sizinle bağlantıya geçip hangi yolla katılımı gerçekleştirebileeğinizi bildiriyoruz. Seminer öncesi de seminer notlarını size mail ile yolluyoruz. Size geriye sadece bilgisayarınızn başında oturmak, evinizin konforundan uzaklaşmadan eminere katılmak düşüyor.

Bundan sonra gerçekleştireceğimiz seminerlere uzaktan katılmak isterseniz, ltfen astroistanbul@gmail.com adresinize ön kayıt yaptırın. Böylece size seminerlerimiz hakkında bilgi geçmiş rezervasyonlarınızı almış oluruz.

Uzaktan erişimde sadece 9 interaktif katılımcı alabiliyoruz.

Sevgiler

Yurda Hal

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s