12 Eylül 2012 saat 18.18’de Aslan burcunda Ay Venüs kavuşumu

Posted on Updated on

 

Gökyüzü bu aralar biraz gergin olsa da, arada bize güzel günler sunuyor. İşte o güzel günlerden bir tanesi yarın:

12 Eylül 2012 saat 18.18’de Aslan burcunda Ay Venüs kavuşumu var. Bu kavuşumun etkisi öğlen saatlerinde başlayacak ve ece geç saatlere kadar sürecek. Aynı zamanda Bu kavuşum Koç burcundaki Uranüs ile de iyimser üçgen açı içerisinde olacak. Peki, göksel göstergelerin bu yerleşimini nasıl iyiye kullanabilirsin, ona bir bakalım:

  • İkili ilişkilerine farklı, olumlu bir bakış açısı ile yaklaşabilirsin. Yaklaşımındaki farklılık olası sorunlarını ortadan kaldırma fırsatı sunabilir. Yaratıcılığını kullan, bugüne kadar denemediğin, sana tuhaf gelen bir yaklaşım ihtiyacın olan canlılığı ilişkine getirebilir. Özellikle sevgi ve/veya aşk bağı barındıran ilişkiler bu etkiden fazlasıyla nasibini alacaktır.
  • Çocuklarınla ilgili yaklaşımını değiştirebilirsin. Belki de karşılıklı biraz daha özgürlük ihtiyacınız var. Bu açı karşılıklı oturup konuşmanıza, genelde paylaşmaktan kaçındığınız konulara açık fikirlilikle yaklaşmanıza imkân sağlayacaktır.
  • Kendine iyi bir şeyler yap. Seveceğin bir giysi alabilirsin veya sana kendini iyi hissettirecek bir terapi yaptırabilirsin.
  • Kuaföre gidebilirsin. Saçlarınla ilgili her türlü değişiklik, bakım, uygulama iyi gelecektir. Ancak unutma; Uranüs cesaret verecektir. Marjinal kararlar almaya da yatkınlığın var. Uzun zamandır arzulayıp, cesaret edemediğin saç değişikliğini şimdi yapabilirsin, üstelik sonuçlarından da memnun kalırsın!
  • İkili ilişkilerdeki özel anlarını daha da renklendirecek bu açı, cinsel anlamda da hayatını renklendirmene, daha cesaretli olmana yardımcı olacaktır.
  • Cesaret ve özgüven gerektiren çalışmalarına odaklanabilirsin. Şans senden yana olacaktır.
  • Riskli olduğunu düşündüğün için ertelediğin işler varsa, şimdi gerekli cesarete sahipsin. Şimdi girişim zamanı. Üstelik kapanmakta olan Ay sana sonuçları düşündüğünden daha çabuk getirecektir.
  • Merkezine odaklanabilirsin. Bağdaş kurup yere otur ve gözlerini kapa! Göbek deliğinin iki parmak altında, bedeninin iç merkezinde küçücük altın ışıktan bir küre imgele. Bu kürenin ışığını her nefes alışında güçlendir ve her nefes verişinde genişlemesini sağla. Taa ki bedenini içine alıp seni de altın rengi bir ışığa dönüştürdüğünü hissedene kadar. Bu çalışmayı yaparken “Kendimi ve içinde bulunduğum evreni koşulsuz seviyorum. İçimdeki sevgi bu küre ile kâinata yayılıyor ve yaydığım sevgi aynalarımdan bana yine sevgi olarak yansıyor!” diyebilirsin. Birkaç dakikalık bir çalışma bile hayata bakış açını olumluya çevirecek, seni güçlendirecektir. Sen yarın sevgi ol ve aynaya her baktığında sevgi sana geri yansısın!

Danışmanlık ile ilgili bilgi için tıklayın: https://astroistanbul.com/haritaanalizi/

Başak Burcu Yeni Ay semineri için tıklayın: https://astroistanbul.com/2012/09/10/15-eylul-cumartesi-saat-13-00te-basak-burcu-yeni-ay-semineri/

Sevgiler Yurda Hal

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s