“ Aşk Tesadüfleri Sever” mi? – Ayda Ersan ile Aşk Haritanızın anlattıkları (Seminer)

Posted on Updated on

“ Aşk Tesadüfleri Sever” mi?

Eşinizle, Sevgilinizle uyumunuzu, geleceğinizi ögrenmeyi ve ona “Aşk Haritası” hediye etmeyi düşünür müsünüz? Sevgiliniz yoksa, aşk hayatınıza dair astrolojik ayrıntıları ve şanslı olduğunuz dönemleri bilmek ister misiniz? Astrolog Ayda Ersan, “Ruh eşi, genellikle sanıldığı gibi zıt ruhların birbirini tamamlaması değil, “eş” ruhların birleşimidir” diyor. Sadece bu bilgi bile seminerde neler ögrenebilecegimizi anlatıyor. Aşk ve İlişkiler semineri, gönül ilişkilerine dair herşeyi merak edenler için muhteşem bir fırsat. Ayda Ersan ayrıca bir yıl süresince aşk ve ilişkiler açısından güzel günleri de belirleyip sizlerle paylaşacak. Bu sayede bir yıl boyunca aşk hayatınızı daha iyi yönetebilecek bilgilere sahip olacaksınız.

Seminerin en can alıcı sürprizi ise, kısaca bireysel doğum haritalarınıza göre de Aşk Potansiyellerinizin incelenmesi  olacak! Bu çalışmanın yapılması için Kayıt için mail atarken muhakkak doğum bilgilerinizi de vermeniz gerekmektedir (Doğum tarihi [Gün/Ay/Yıl], doğum saati ve doğum yeri).

Kayıt için astroistanbul@gmail.com adresine mail atabilir veya 0533 492 57 47 / 0216 410 57 58 no’lu telefondan arayabilirsiniz.

Aşk ve İlişkiler Semineri

Tarih : 26.09.2012 Çarşamba
Saat : 20:00- 23.00 arası
Yer : ASTRO İSTANBUL/ Bostancı – Kayıt ve adres bilgisi için astroistanbul@gmail.com adresine mail atmalısınız. Tel: 0533 492 57 47

Semineri Sunan: Ayda Ersan

Seminer ücreti: 60.– TL + K.D.V.

“ Aşk Tesadüfleri Sever” mi? – Ayda Ersan ile Aşk Haritanızın anlattıkları (Seminer)” için bir yanıt

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s