Venüs Mars Karesi 27 Eylül 2012 saat 11.19

Posted on Updated on

27 Eylül 2012 Perşembe saat 11.19’da Venüs Mars karesi gerçekleşecek. Ancak biz bu karenin etkisini şimdiden hissetmeye başlıyorsunuz. Mars Akrep’te ve Venüs Aslan’da, sabit iki burçtaki bu eril ve dişil enerji aşk, meşk konularında, özellikle sabır isteyen konularda sabırsızlık veriyor. Her şey hemen olsun bitsin, neticeye kavuşsun istiyor olabilirsiniz.  Ancak Sabit burçlardaki bu etki, ne kadar acele ettirmeye çalışsa da sabırlı olun. Beklemeyi bilin, işleri aceleye getirmeyin diyor.

Ben bu durumu eve Trabzon Hurması aldığımda yaşarım. Eve getirene kadar ezilmesin diye henüz olgunlaşmamış olanlarını seçerim ve bu yüzden hurmaları aldıktan sonra evde bir süre bekletmem gerekir. Ancak bu kadar lezzetli bir meyveyi hem karşında görüp, hem de olgunlaşması için beklemek pek de kolay olmuyor. Oysa biliyorum, hamken yersem, ağzımdaki buruk tat hiç de çekilir bir şey değil. Beklemek gerekiyor. Bu açı da böyle, Trabzon Hurması gibi lezzetli hale gelmesi için İlişkilerde 6 Ekim’e kadar sükûnet ve sabır istiyor. Olayları zorlamadan tadını çıkarmayı söylüyor.

Hiçbir şey yapmayın demiyorum, sadece sabırsızlığınıza yenik düşüp ilişkileri yönlendirmeye çalışmayın. Akışta kalın ve günlerin getirdiklerini olduğu gibi kabul edip yaşayın. Bir anlam yüklemeden, sadece o an için tadını çıkararak.

Zorladığınız anda ağzınızda buruk bir tatla kalakalırsınız, çünkü fazla zorlamak ve itelemek bu dönemde gerginlik ve kavgalara çabucak zemin hazırlayabilir.

Bu arada madem aşk meşk dedik, öyleyse devamını getirelim. Tabii ki tutku ve ateş de dorukta şimdi. Daha samimi olup, birbirinizi de tanıyabilirsiniz bu günlerde. Ama dikkat! Bunu da akışta kalarak, gelecek beklentilerinden uzak, anın tadını çıkararak yapmak en güzeli olacaktır.

Bu yazdıklarım tüm burçlar için geçerli, ancak burcu ya da yükseleni Boğa, Aslan, Akrep ve Kova olanlar muhakkak ki daha fazla sabırsızlanacaklar.

Ayda Ersan’la Aşk-Meşk Semineri: https://astroistanbul.com/2012/09/18/ask-tesadufleri-sever-mi-ayda-ersan-ile-ask-haritanizin-anlattiklari-seminer/

Yasemin Güner’le Düşünceden İnanca Seminer Dizisi- Bilgi için tıklayınız: https://astroistanbul.com/2012/09/19/dusunceden-inanca-kalbinle-inanirsan-dusuncen-isik-olur-seminer-dizisi/

Astroloji Dersleri Hakkında bilgi için tıklayınız: https://astroistanbul.com/2012/09/24/talep-uzerine-yeni-astroloji-sinifi-ve-tanitim-gunu-duyurusu/

Sevgiler

Yurda Hal

Venüs Mars Karesi 27 Eylül 2012 saat 11.19” için bir yanıt

    ayparcası said:
    24/09/2012, 20:15

    yurdahal hanım , burcum akrep , bu aralar sabırsızlığımın ve endişemin sebebi bu sert açılarmış , ya hoşlandığım kişinin kalbini başkası çalarsa ki çevrekinde kur yapan çok , ya ona ulaşamazsam adeta içim içimi yiyor , işime konsantre olamıyorum hatta mail atıp aşkımı itiraf etmeyi bile düşündüm , gece gündüz onu düşünür oldum tam bir haftadır , sabırlı olmayı deneyeceğim .

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s