07 Şubat saat 13.20 Oğlak Burcunda Ay Plüton ile kavuşuyor ve Ay kapanmakta! ( etkisi yaklaşık 2 saat)

Posted on Updated on

07 Şubat saat 13.20 Oğlak Burcunda Ay Plüton ile kavuşuyor ve Ay kapanmakta! ( etkisi yaklaşık 2 saat)

 kavusum

Şimdi dikkatini işine vermen gerek! İşinle ilgili cesaret gerektiren kararlar alman gerekiyorsa, 7 Şubat saat 13.20 ihtiyacın olan cesareti sana verecektir. Ancak dikkatli olman gerek, çünkü cesaretinin öfkeye ve hırsa dönüşmemesine özen göstermelisin. Ay Plüton kavuşumu sana gerekli enerji verecek, ancak dozunu kendin ayarlaman gerek! Satürn’ün bu kavuşuma olan sekstil açısı sınırını bilmene, dozunu ayarlamana yardımcı olacaktır!

Bu açı iş dışında, sonuçlandırılması gereken konuları ele almana ve onları çabucak toparlayıp bitirmene de yardımcı olacaktır. Hatta içini daraltan konular hakkında da düşüncelerini gözden geçirebilirsin bu açının olduğu zaman diliminde. Belki de bugüne kadar fark etmediğin çözümleri bir anda görmene yardımcı olacaktır gökyüzünün bu etkisi!

Eğer içini karamsarlık kaplarsa, muhakkak içini huzurla dolduracak anılarını çağır. Hafızanın içine depoladığın güzellikleri gözünün önünde canlandır ve motivasyonunu yüksek tut, nasılsa birkaç saatlik bir etki bu… gelip geçecek! Hayat her zaman güzellikler sunmaya devam edecektir, bazen sadece beklemeyi bilmek gerekir!

 Sevgiler

Yurda Hal

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s