18 Şubat saat 13.52’de Ay –Jüpiter Kavuşumu

Posted on Updated on

sans

18 Şubat saat 13.52’de Ay –Jüpiter Kavuşumu gerçekleşecek.

18 Şubat gününe Ay Jüpiter kavuşumu damgasını vuracak ve etki hepimizin üzerinde iyimser bir hava yaratacak.

Yarın özellikle bilgi almaya ve bildiklerimizi paylaşmaya yatkınız. Ayrıca önemli görüşmeler ve yazışmalar yapmak, ders çalışmak, satış pazarlama ile ilgili atılımlar yarının enerjisine çok uygun olacaktır.

Genel olarak konuşmaktan, sohbet etmekten hatta fırsatını bulursak geveze olmaktan kaçınmayacağız.

Ay/Jüpiter kavuşumunun aynı anda Neptün’e kare açı yapması bir yandan sezgilerimizi ön plana çıkarırken, diğer yandan duyduğumuz her söze hemen inanmamamız gerektiğini söylüyor. İyi niyetli yalanlar, durumu kurtarmak için düşünülmeden sarf edilen sözler yanılmamıza sebep olabilir. Ayrıca her şeyi iki kez kontrolden geçirmek iyi olacaktır,  çünkü Neptün’den kaynaklı olası hata ve yanlış anlamaları  bu şekilde ortadan kaldırabiliriz.

18 Şubat Saat 13.52’de Yengeç burcu yükseliyor olacak. Tüm burçlar olumlu anlamda etkileniyor olsa da, Yengeç burcunun yöneticisi ile yüceleninin kavuşması en çok Yengeç ve / veya yükselen Yengeç’leri etkileyecektir. Eğer burcun veya yükselenin Yengeç’se  özellikle 11.00-16.00 saatleri arasında olumlu gelişmesini istediğin işlere el at veya görüşmeler yap. Şartlar düşündüğünden daha iyi gelişebilir.

Koç ve/veya yükselen Koç: Eğitim, öğrenim, satış pazarlama, iletişim, anlaşmalar, sözleşmeler, kısa yolculuklar, kardeş, akraba ve komşularla ilgili ilişkilerden yana şanslısın. Sözlerin son derece etkileyici, bu yüzden bugün değer vereceğin görüşmelere zaman ayırmalısın.

Boğa ve/veya yükselen Boğa: Kazançlar haneni olumlu etkileyecek göstergeler var. Bu yüzden kazancını arttırmana destek olacak ve sana değer kattığını düşündüğün konulara el atabilirsin. Bu alanda şanslısın. Fırsatları değerlendirmeye çalışmalı, gelirini artıracak görüşmelere eğilmeli ve projelere yer vermelisin.

İkizler ve/veya yükselen İkizler:  Kendini ifade etmek, kendini tanıtmak için çok uygun bir gün. Eğer bir özgeçmiş hazırlayıp göndermen gerekiyorsa, bu saatleri değerlendirmeye çalış. Ayrıca ikili ilişkilerinde de seni sevindiren karşılaşmalar olabilir. Güzel sözler duyabilirsin.

Yengeç ve/veya yükselen Yengeç: Arka plana attığın işlere şimdi el atabilirsin. Eğer korktuğun bir konu varsa, şimdi bunun üzerine rahatlıkla gidebilirsin. Korkuların bugün geride kalıyor. Ayrıca beklenmedik fırsatlar karşına çıkabilir ve senin kayıp olarak gördüğün bir konu kazanca dönüşebilir.

Aslan ve/veya yükselen Aslan: Sosyal olmak, kalabalığa karışmak ve başkaları ile iletişime geçmek sana avantajlar sağlayacaktır. Özellikle sana destek olabileceğini düşündüğün kişilerle görüşmeler yapabilirsin. Bu tür görüşmeler umulmadık fırsatlar yaratabilir. Yeni bir arkadaş edinebilirsin.

Başak ve/veya yükselen Başak: bugün işine ve kariyerine odaklanmalısın. Sana saygınlık kazandıracak, işine ve yükselmene destek olacak konulara el atmalısın.  El attığın her konu başkaları tarafından fark edilecektir. Önemli yazışmalar ve iş görüşmeleri olumlu geçebilir. Enerjiksin ve sözlerin son derece etkileyici olacak!

Terazi ve/veya yükselen Terazi: Kendini geliştirecek fırsatlarla karşılaşabilirsin. Ayrıca yabancılarla ilgili konulardan yana şanslısın. İşinle ilgili gelişim fırsatları karşına çıkabilir. Aslında bugün kendini tam anlamıyla ifade edebilirsin. İyimser tavrın sayesinde ihtiyaç duyduğun “Evet!”leri başkalarının ağzından duymaya hazır ol!

Akrep ve/veya yükselen Akrep: Borçlar alanı ile ilgili şansın var. Kredi için başvurmak, uzun zamandır geri alamadığın bir borcu tahsil etmek mümkün olabilir. Ayrıca ortak para alanı ile ilgili güzel sürpriz gelişmeler yaşanır. Eğer herhangi bir sigorta sistemine başvurmak istiyorsan bugün doğru zaman olacaktır. Ayrıca seni derinden etkileyen bir kitap karşına çıkabilir. Ruhsal konulara eğilebilirsin.

Yay ve/veya yükselen Yay: Ortaklıklardan ve ikili ilişkilerden yana şanslısın. Eğer bir görüşme yapman gerekiyorsan 11-16.00 saatleri arasında çok başarılı olabilirsin. İlişkini daha ciddi bir boyuta taşımak istiyorsan, şimdi niyetini gerçekleştirmek için uygun koşullar mevcut! Kendini en iyi anlatabileceğin günlerden birindesin.

Oğlak ve/veya yükselen Oğlak: İş hayatında ve iş ortamında olumlu gelişmeler yaşayabilirsin. Özellikle çalışma hayatını olumlu etkileyeceğini düşündüğün işlere el atmaya çalış, sorunlu gibi görünen konuları olumluya çevirebilirsin. Her hangi bir sağlık problemin varsa, şimdi bu konunun üzerine düşmelisin.

Kova ve/veya yükselen Kova: Şanslı bir gündesin. Risk gibi görünen konular birer fırsata dönüşebilir. Aşk hayatında olumlu gelişmeler yaşayabilirsin. Çocukların varsa, bugün onlarla iletişim kur, seni sevindirecek, neşe kaynağın olacaklar. Kendini mutlu eden konularla ilgilen!

Balık ve/veya yükselen Balık: Şimdi senin için ev, yuva, aile konuları gündemde. Eğer bir mülk almayı düşünüyorsan, yarın bir emlakçıya git ve 11.00-16.00 arası hayalindeki evleri dolaş. Ailen sevindirecek konular gündemde. Ayrıca önemli yazışmalarını evden yaparsan ve bugün evden çalışırsan senin için uğurlu olacaktır.

danışmanlık

 

Astroloji Danışmanlığı: https://astroistanbul.com/haritaanalizi/

 

 

Sevgiler

Yurda Hal

18 Şubat saat 13.52’de Ay –Jüpiter Kavuşumu” için bir yanıt

    erkancan said:
    18/02/2013, 18:14

    TESEKURLERR

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s