23 Mart 2013 Ay Aslan Burcunda

Posted on Updated on

ay aslanda

23 Mart 2013 Ay Aslan Burcunda  ve Sabah Saat 05.27’de Boşluğa Giriyor.

 

Günün genel Havası:
Biraz daha rahat olup hayatın keyfini çıkarma zamanı. Kendimize vakit ayırmalıyız. Yaratıcılığımızı, çocuksu heyecanlarımızı ortaya çıkarabiliriz. Aşk hayatımıza daha fazla ilgi ve alaka gösterebiliriz.. Ayrıca kuaföre gitmek için en doğru gün olacaktır.
Saat 00.37’de Ay Uranüs Üçgeni gerçekleşecek ve bu açı öğlene kadar etkisini koruyacaktır. Yeni fikirlere açık olacağımız bir güne başladığımızı söyleyebilirim. Hayatımıza yeni heyecan katacak konulara, etkinliklere açık olmalıyız..

Saat 00.53 Ay Mars Üçgeni gerçekleşecek ve bu açı da öğlene kadar etkisini koruyacaktır. Cesaretli ve atak olacağımız bir gün. Uranüs’le birleşen bu etki, aslında başka zamanlarda göze alamayacağımız, cesaret gerektiren konulara eğileceğimizi gösteriyor. Özellikle Ateş elementi burçlarının (Koç, Aslan, Yay)daha enerjik olacağı ve liderlik vasıfları sergileyeceği bir gün yaşayacağız.

Saat 05.04 Ay Jüpiter Sekstili gerçekleşecek ve bu açı öğleden sonra saatlerine kadar etkisini koruyacaktır. Bu açı Jüpiter’in iyimserliğini bize aktaracaktır. İyimser bir hava içinde olacağımız için zorlu işleri bile kolayca başarabiliriz. Yeni fırsat yakalamamıza yardımcı olacak konularla ilgilenmeliyiz.

Saat 05.27 Ay Satürn Karesi gerçekleşecek ve bu açı öğleden sonra saatlerine kadar etkisini koruyacaktır. Bugün özellikle çocukları ve finansal konuları ilgilendiren konularda sabırlı olmak çok önemli görünüyor. Ayrıca ortak kullanım alanına ait değerlere karşı saygılı olmak gerekecek, aksi takdirde ikili ilişkilerde gergin anlar yaşanabilir. İnatçı olduğumuz konuları başka bir gün ele almak daha doğru olacaktır. Özellikle Boğa, Aslan, Akrep ve Kova burçları daha dikkatli olmalılar.

Saat 19.05 Ay, Ay Düğümleri Karesi gerçekleşecek ve bu açı tüm akşama damgasını vuracak. Kendimizi geçmişi sorgulayan ve geleceğimizi nasıl şekillendireceğimizi düşünen bir halde bulabiliriz. Meditasyon yapmak için çok uygun bir akşam olacaktır.

Sevgiler

Yurda Hâl

Astroloji Danışmanlığı hakkında bilgi almak için tıklayınız: https://astroistanbul.com/haritaanalizi/

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s