22 Mayıs 2013 saat 23.55 – 25 Mayıs 2013 saat 00.50 arası Ay Akrep Burcunda

Posted on Updated on

denge

22 Mayıs 2013 saat 23.55 – 25 Mayıs  2013 saat 00.50 arası Ay Akrep burcunda büyüyen fazda olacak.

Boğa burcunda gerçekleşen Yeni Ay’ın temel etkileri üzerine kurulu bir dönemin içerisindeyiz. Ay, artık Boğa’nın karşı burcu olan Akrep’te ilerliyor ve büyümekte.

Alma/verme dengesini kavramamız gereken, alışverişin hakkını ne kadar verip vermediğimizi sorgulamamız gereken bir süreç. Kimimiz vermeyi, kimimiz almayı beceremiyor olabiliriz. Eğer böyle bir sorunumuz varsa, hangisini beceremediğimize odaklanmak yerine, alış veriş sürecini tamamlamaktan yoksun olduğumuz üzerine odaklanmalıyız.

Değişim ve dönüşümü simgeleyen, korkularımızla yüzleşme alanı olan Akrep burcunda gezinen Ay, bize bu süreci anlama fırsatı sunacaktır.

Bu birkaç gün antrenman yapalım isterseniz bu konuda. Mesela, hangi alanlarda veya kimlerle alma verme dengesini oturtamıyorsak, o alan veya kişilerle bilinçli bir alışverişe girelim. Verenin de, alanın da eşit olduğunu hissederek yapmaya çalışalım. Hatta belki de bu gece yatmadan önce, bu konuda bize ışık olacak, bir mesajın gelmesini dileyelim. Belli mi olur, sabah bize bu süreci kolaylaştıracak bir bilgi karşımıza çıkıverir. Ne de olsa Ay büyüyor ve epey aydınlık bir konumda.

Alışveriş ile ilgili sorunlarımızı çözdüğümüz anda, para ile ilgili sorunlarımızı çözmekte de büyük bir adım atmış oluruz.

Hepimize kolay gelsin!

Yurda Hal

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s