Ufuktan Doğuş – İmgeleme Çalışması (17 Temmuz saat 01.50-02.10 arası)

Posted on Updated on

Resim kaynak site: www.christel-vanlith.de

 

Resim Kaynak: www.christel-vanlith.de

Bu gece yani 16 Temmuz 2013’ü 17 Temmuz 2013’e bağlayan gece saat 01.56-02.10 arası yapılacak çalışma

Gökyüzünde bir süredir büyük su üçgeninin etkisindeyiz. Büyük su üçgeni bu akşam ve yarın son derece son derece etkili olacak. Ay’da saat 01.56’da Akrep burcundaki Satürn ile birleşerek bu büyük enerjiyi harekete geçirecek tetik etkisini içinde taşıyacak.

Biz de bu enerjinin gücünü kullanıp, göksel bağlantıların çok güçlü olduğu anda imgeleme çalışması yaparak, hayatımızı şekillendirebiliriz. Malum Merkür’de geri gidiyor, onun etkisini de buraya dâhil etmek gerekir. Dolayısı ile sürüncemede olan, gecikmiş, bir türlü gerçekleşmemiş, geçmişte gerçekleştirmeye cesaret edemediğimiz hayallerimizi kısaca bir gözden geçirelim.

Ardından hayatımıza ne katmak istiyoruz? Hayatımıza katmak istediklerimizle yaşantımız nasıl bir hal alır, buna odaklanalım. Ardından lütfen vakit kaybetmeden madde madde hepsini bir kâğıda sıralayalım. Tüm yazdıklarımızı üç kere sindire sindire okuyalım… İster sesli, ister içimizden; hiç fark etmez…

Saat 01.50’de gözlerimizi kapatalım ve kendimizi uzunca bir patika yolda yürürken imgeleyelim. Henüz gün doğmamış, karanlıkta yürüyor ilerliyoruz. Yolumuz deniz kenarına, uçsuz bucaksız bir sahile çıkıyor. Henüz aydınlanmamış olan günü karşılamak için denizin kenarına oturuyor ve sonsuz denize bakıyoruz.

Denizin içinde, yani ufkun altında bir sinema perdesi hayal ediyoruz. Bu sinema perdesinin üzerine, bize hayatımızı nasıl arzuladığımızı anlatan bir fragman ya da bir afiş görüntü yerleştirelim. Mesela perdenin ortasında kendimizi istediğimiz halde imgeleyebilir ve etrafımızdaki karelere sahip olmaya hazır olduğumuz dilekleri yerleştirebiliriz. Adeta bir kolaj gibi! Hayal gücümüzü sonuna kadar devreye sokuyoruz burada.

Ufkun altında ve henüz denizin dibinde olan, bizim hayatımızı içeren bu film perdesinin sahnelerini iyice içimize sindirelim. Perdenin hemen arkasından güneşim doğacağını imgeleyelim. Güneş doğarken, güneşin önünde bizim perdemizde denizden yükselmeye başlasın… Güneşle ve bizim hayatımızla ortalık yavaş yavaş aydınlansın. Güneş ve perde göğe yükseldikçe gün ışıl ışıl bir hale gelsin. Güneş ve önündeki perdeyi tepeye kadar yükseltelim. Hayatımızdaki enerjinin de bu yükselme ile beraber arttığını, güçlendiğimizi ve Yaradan’la olan bağımızı hissedelim.

Ardından başarının mutluluğu ile Güneş tepedeyken şükrederek oturduğumuz yerden kalkalım, denize girelim, su ile bir olalım. Sonra sudan yenilenmiş ve tazelenmiş enerji ile çıkıp aydınlanmış patika yola yönelelim yaklaşık 5-6 adım attıktan sonra mutluluk içinde gözlerimizi açalım.

 

Dileklerimiz ve niyetlerimiz bütünün ve kendimizin hayrına kabul olsun!

Sevgiler

Yurda Hal

 

Ufuktan Doğuş – İmgeleme Çalışması (17 Temmuz saat 01.50-02.10 arası)’ için 2 yanıt

  Selma Gömdeniz said:
  17/07/2013, 12:40

  İyi günler

  Bu tür mesajlarınızı gece 11.30 da değilde gün içerisinde gönderirseniz daha büyük bir çoğunluk yararlanır diye düşünüyorum.

  Sevgilerimle

  Selma Gömdeniz

   Yurda Hal responded:
   18/08/2013, 18:41

   Genellikle spontane yazan bir insanım. Denerim, ancak söz vermiş olmayayım:)
   Sevgiler

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s