Ay Uranüs Sekstili 20 Ağustos saat 02.36

Posted on Updated on

Bu gece uyumadan önce baş ucunuza bir not defteri ve kalem koyun. Rüyalarımızın sezgisel anlamda dönüştürücü olma olasılığı yüksek. Özellikle kırmakta zorlandığımız kalıplardan kurtulmak için ihtiyacımız olan ip uçları rüyalarımızda gizli olabilir. Satürn karesinden uzaklaşan Ay Uranüs’le sekstil açıda gece süresince. Sabah aklımızda kalanı not edelim. İç dünyamızın gizemli bilgilerini, gün ışığına çıkaralım.

İyi Geceler.

Yurda Hal

Ay Uranüs Sekstili 20 Ağustos saat 02.36’ için 2 yanıt

  Ilkim Atilla said:
  20/08/2013, 06:33

  merhaba

  siz bunu yapabiliyor ve bunlardan sonuc alabiliyor musunuz? ben yine herzamanki gibi cokca ruya gorecegim eminim ancak bunlarin icindeki ipuclarini anlamak ayri bir beceri olmali. bunu yapiyorum. bu konuda kendimi gelistirebilir miyim dersiniz?

  sevgiler

  İlkim Atilla

   Yurda Hal responded:
   20/08/2013, 14:12

   Rüyaların içindeki ipuçlarını anlamak gerçekten de bir beceridir. Geliştirilebilir bir beceridir. Düzenli olarak rüyalar yazılıp okunduğunda, gündelik hayatın akışı ile kalıpların bağlantıları ortaya çıkıyor. Kalıplar daha çok günlük hayatımızın içinden dataları içeriyorlar, dolayısıyla bizim ruh halimiz hakkında da bilgi veriyorlar. Korkularımız olup olmadığını, vicdanen rahatsızlık duyduğumuz bir konu olup olmadığını veya özgüvenimiz yeterli mi değil mi bize bilgi verir. Ancak bunları da en iyi yine rüyayı gören kişi yorumlar. Çünkü rüyanın sembol dili tamamen görene aittir ve o bu sembol dili kendi yaşantısı içinde geliştirmiştir.
   Bir de genel kalıplarla alakası olmayan rüyalar vardır. Bu tür rüyaları özellikle çok farklı durumlar yaşamadığınız halde görüyorsanız, mesaj rüyalara dönüşürler. Bireyselden çok toplumsal etkiye sahip olurlar. Bir de rüyanın içinde bilinçli ve farkındalıklı olabilmek var, buna da lucid rüyalar deniyor. benim ilgimi de çekiyor çokça.

   Rüyalarla ilgili çalışma yapmak ve kendini geliştirmek tabii ki mümkün. Ben de daha yeni “Bilinçli Rüyalar Dünyasını Keşfetmek (Lucid Dreaming)” kitabını aldım ancak henüz okumaya başlamadım.

   Sevgiler

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s