Kova Burcu Yeni Ay Semineri 18 Şubat 2015 saat 17:00 – 19:00 arası

Posted on Updated on

image

Seminer – Kova Burcunda Yeni Ay;

Bu sene çifte Kova burcu enerjisi günlük hayatımıza misafir oluyor. Geçen ay Kova burcunun ilk derecesinde gerçekleşen Yeni Ay, Bu sefer Kova burcunun son derecesinde ve son dakikasında gerçekleşecek.

Her Yeni Ay, arkasından gelecek olan bir aylık sürecin içinde hangi temel enerjileri barındırdığını ve hangi konuların özellikle gündemde olacağını anlatır.

Ben de, Her Yeni Ay seminerimde olduğu gibi, bu Yeni Ay’da da bir ay süresince bize eşlik edecek olan enerjileri teker teker anlatmaya çalışacağım. Seminerin bu bölümünün içinde Başak burcu Dolunay’ını da detaylıca inceleyecek, genel olarak bir ay süresince hangi günlerde şanslı, hangi günlerde zorlayıcı enerjilerle baş etmemiz gerektiğini anlatacağım.

Yine her Yeni Ay’ın ortaya çıkardığı dilek ve niyet temaları vardır. Bu niyet ve temalar hem genel olarak Yeni Ay’ın gerçekleştiği burçlara özdeşleşen konulardan, hem de bireysel olarak burcumuza ve yükselen burcumuza göre belirlenirler. Seminerde her birimizin hangi dilek ve niyet kapılarının açık olduğunu inceleyeceğiz.

Tabii ki bir de Dilek ve Niyet meditasyonumuz olacak seminerimizin sonunda ve bu meditasyonla niyet kapılarımızı açmış olacağız.

Semineri hazırlayan ve sunan: Yurda Hal
Seminer Tarihi ve Saati: 18 Şubat 20015 saat 17:00 – 19:00 arası
Seminer Yeri: Astro İstanbul Bostancı’da canlı katılım veya daha sonra dilediğiniz yerden dinlemek üzere Slayt ve ses kaydının gönderilmesi şeklinde gerçekleşecektir.

Seminer Ücreti : 60,– TL’dir

Sevgiler

Yurda Hal

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s