Doğruluk mu Cesaret mi?

Posted on

9 Ağustos 2022 Salı Gezegen 🌍 Günlüğü

Ağustos ayı tüm enerjisiyle ve atraksiyonlu açılarıyla devam ediyor!

Ay her ne kadar tüm çocuksuluğunu ve anaçlığını yaşamayı arzulasa da, bugün Oğlak burcunda tümüyle sorumluluklarının patronu olmayı sürdürüyor . Hayat hafife almaya gelmez modunda bizi yönetmeye devam ediyor.

Gelelim günün açılarına…

Sabah 08:17’de gerçekleşecek ve tüm günümüzü etkisini alacak olan Venüs Plüton karşıtlığı, tıpkı başlığımda bahsettiğim gibi bizi sık sık cesaretli veya gerçekçi, dürüst ol aya zorlayacak. Benim tavsiyem, aşkta ve parada cesaret yerine gerçekçi ve dürüst olmaktan yana olmanızdır. Eğer doğum haritanızda bu iki gezegen iyi etkileşimde değilse, cesaretli olup risk almak pek doğru olmayabilir. Bu açı finans piyasalarında da önümüzdeki 2 gün beklenmedik çalkantılar getirebilir.

Saat 10:50’de gerçekleşecek Ay Merkür üçgeni öğle saatlerine kadar pırıl pırıl bir zihne sahip olmamıza yardımcı olurken, hafızamızdaki eski bilgilerden de faydalanacak! Önceden öğrendiğiniz bir konu bugün işinize yarayabilir. İletişimin bol olduğu bir gün olacak.

11:24’te gerçekleşecek olan Ay Jüpiter karesi, gerçekçi olmayan beklentilerde bizi bugün hayal kırıklığına uğratabilir. Değer tespit algımız bozulabilir, bu konuda gerçekçiliğimizi kaybedebiliriz.

16:05’te gerçekleşecek Merkür Jüpiter kinkanksı tüm gün ticarette yasalara ve kurallara bağlı bazı zorluklar veya gecikmeler yaşanabileceğini gösteriyor. Ticari beklentiler hayallerimizi karşılamayabilir veya iletişim kurduğumuz insanlara, zihnimiz her ne kadar iyi çalışsa da söylemeyi arzuladıklarımızı söyleyemeyebiliriz.

Son açımız Ay Chiron karesi 23:49’da gerçekleşecek Ay Chiron karesi, lütfen öğleden sonradan itibaren, kendinizi tutmakta zorlansanız bile, bazı özelinizi , hassas ve zayıf olduğunuz özelliklerinizi başkalarıyla paylaşmayın. Sonra üzülebilirsiniz!

Bu aralar biraz sağlığımla ilgilenmem gerektiğinden, birkaç gün Video paylaşamayabim🙏🏻🫶

Sevgiler

Yurdahal

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s