Doğum Mirası – Ruhsal Yolda ağırlıklar olmadan ilerlemek için çalışma

Posted on Updated on

Doğum Mirası –  Ruhsal Yolda ağırlıklar olmadan ilerlemek için çalışma

Doğduğumuz anda gökyüzünün konumu ile mühürlenen hayatımız, sahip olduğumuz 
potansiyelleri belirler. Astroloji ise bu potansiyelleri okuma sanatıdır. Bu sanatta ne kadar usta olursak, okuduğumuzu o kadar iyi anlar, hangi potansiyellerle karşı karşıya olduğumuzu fark ederiz. Başarı ya da başarısızlıklarımız, beceri ya da beceriksizliklerimiz, sağlımız, zevklerimiz, utandıklarımız, mutluluk verenler ya da vermeyenler hepsi, ama hepsi haritamızda gizlidir.

Haritamızdan okuyamadığımız şeyler de vardır. Ne kadar usta olursak olalım, soyumuzun bize teslim ettiği mirası bilemeyiz. Aynı haritaya sahip iki farklı aileye mensup insan olduğunu düşünelim. İkisi de haritasındaki potansiyelleri yaşayacaktır. Mesela ikisi de aynı dönemde başarıyı elde edebilirler, fakat başarının boyutu soylarından gelen miraslarla ölçülecektir.

Miraslarımız bize anne ve babamızdan geçer. Ruhsal miraslarımız da öyle. Anne ve babamızdan aldığımız ruhsal mirasımız tüm sülalemizi kapsar. Çünkü onlarla bir enerji birliği içindeyizdir. Hem yaşayan, hem de göçüp gitmiş akrabalarımızla ruhsal bir bütünü oluşturmaya devam ederiz.

Bir teyzenin ilişkisinde yaşadığı travma, ruhsal boyutta yeğenine geçebilirken (birbirini tanımasalar bile), bir amcanın başarı hırsı da yeğenine geçebilir. Anne ve babadan geçenler ise çok daha yoğun olacaktır. Mesela teyzenin yaşadığı bir ilişki travmasının etkileri yüzünden, harita sahibi bilinmez bir sebeple ikili ilişkilere karşı soğuk kalabilir ya da farkına bile varmadığı bir şekilde partner adaylarını kendinden uzaklaştırabilir. Bu tür bir etkiyi miras almak için o travmayı yaşayan akrabanın yaşıyor olup olmaması, tanıyıp tanımamanın bir önemi olmuyor. Çünkü şartlar ne olursa olsun, ortada iletken özelliğe sahip bir ruhsal bağ vardır.

Astroloji haritamızı tanıyarak, daha doğrusu bir de bu bakış açısıyla tanıyarak soyumuzla ruhsal bağlantı içinde olduğumuz akrabalarımızla helalleşmek ya da hesaplaşmak ruhsal anlamda rahatlamamıza ve günlük hayatımızdaki sebebini bulamadığımız tıkanıklıkların çözülmesine yardımcı olacaktır. Aynı zamanda sizin rahatlamanız demek, ruhsal mirasını devraldığınız ruhun da rahatlaması demektir. Karşılıklı özgürleşme!

Doğum Mirası” çalışması, işte tam da bu amaç için hazırladığım bir program.

Ruhsal miras olarak bu hayata taşıdığınız soy ve sülale özelliklerinizin üzerinizde oluşturduğu baskıdan kurtulmak için doğum haritasını temel alarak her gezegenin konumu ve aldığı etkilere özel bir çalışma uyguluyorum. Bağ içinde olduğumuz ailemizden bilmeden devraldığımız sorumluluklardan, ruhsal etkilerden ancak içselleşerek – bağ kurarak ve helalleşerek özgürleşebiliriz.  Bunun yapılabilmesi için haritamızdaki gezegenlerin hangi ruhsal mirasımızı anlattığını anlamak ve üzerinde o gezegenin doğasına uygun bir yöntemle çalışmak çok önemlidir.

Bu özel çalışmanın yapılabilmesi için önceden en azından “Vega Danışmanlığı”mdaki kişilik analizinin yapılması ve ardından en az hafta ara verdikten sonra çalışmalara ruhsal arınma çalışmalarına başlıyoruz. Her hafta bir ya da iki gezegen ele alarak ilerliyoruz (gezegenine göre değişmekte).  Vega danışmanlığının detaylarını bu linkte bulabilirsiniz:

https://astroistanbul.com/haritaanalizi/

Çalışmaların tamamı ise yaklaşık olarak 8 hafta (8 seans) sürüyor. Kesin süreyi çalışmalar belirliyor. Maksimum 5 minimum 3 kişilik gruplar halinde yapılan bu çalışmada grup çalışması olması enerjinin yoğun olması adına çok önemli.

Talep doğrultusunda ileriki tarihlerde daha fazla grup açmam da mümkün.

Çalışmalara muhakkak rahat kıyafetlerle gelinmesi, çalışma esnasında cep telefonlarının kapatılması çok önemli.  Sorunlar kapının dışında bırakılmalı!

Bazı malzemelerin de alınması gerekecek bu çalışma için, kayıt yaptıran arkadaşlara malzemeler hakkında detaylı bilgi vereceğim.

Çalışmalar Etiler’deki ofisimde yapılacaktır.

Çalışma ücreti Toplam 800,–TL+ K.D.V. dir (seans başına 100 TL+ K.D.V. / kişidir kayıt yaptırmak isteyenlerin kayıt için önden 50 TL ödemeleri ve 8 seanslık çalışmanın kalan ücretini yarısı çalışmaların başlaması esnasında ve kalan yarısı da 5. Çalışma seansından itibaren yapmaları rica olunur). -8 seanslık çalışmamın tamamını baştan ödeyenlere % 10 indirim uygulanacaktır-

Çalışmaya 5 Ocak 2011’deki Yeniay ve Güneş tutulmasının ardından gelen uygun bir tarihte yeni bir grup ile başlayacağız.

Katılmak isteyenlerin  yurdahal@gmail.com adresine “Doğum Mirası” başlıklı bir mail atmalarını rica ediyorum. Daha detaylı sorularınız olursa, mailinizde bunu da belirtebilirsiniz.

Hafiflemiş ve arınmış bir şekilde, hayatınızı kendi isteklerinizle şekillendirebilmeniz dileği ile

Sevgilerimle / Yurda Hal

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s