Ay Oğlak Burcunda

Posted on Updated on

Biraz önce Ay Oğlak burcuna geçti ve 07 Haziran akşamüstüne kadar Oğlak burcunda konaklamaya devam edecek.  Ay’ın Yay burcundan çıkması ile birlikte tutulma enerjisinden bir nebze kurtulacak ve gerginliğimizi üzerimizden atacağız. Bunun dışında Oğlak enerjisi ciddiyetimizi artıracak ve bizi duygusallıktan uzaklaştıracak.

Dikkat etmemiz gereken hususlar var. Ay Oğlak burcundayken Mars ve Mars’tan sonraki tüm gezegenlerin etkisinde kalacak, her biriyle açı yapacak.

 

https://astroistanbul.com/2012/05/29/klasik-astrolojiye-giris-egitimi-temmuz-2012/

05 Haziran saat 20.37 Ay / Neptün Sekstili: En ruhsal, en hayalci konulara bile ciddiyetle yaklaşacağımız bir enerji var. Ancak dikkatimize ve konsantrasyonumuza gereğinden fazla güvenmemeliyiz. Sandığımız kadar gerçekçi olmayabiliriz. Bu akşam önemli konuları bir kenara bırakmalı ve ertesi gün ele almalıyız.

06 Haziran saat 04.30 Ay / Uranüs Karesi: Gergin, ancak bir o kadar da yaratıcı bir enerji var. Bu enerjiyi kavga veya üretkenlik için kullanabiliriz. Tercih bizin. Özellikle yaratıcı fikirleri hayata geçirmek için ihtiyacımız olan sabır, kavrama ve planlama yeteneğimiz tüm sabah bize eşlik edecek.

06 Haziran saat 05.54 Ay / Pluto Kavuşumu: Uranüs karesini destekleyen bir kavuşum. Eğer bu yoğun enerjiyi bir yere kanalize etmezsek, özellikle ast-üst ilişkilerinde problemlerle uğraşmak zorunda kalabiliriz. Her şey sinirlerimizi zıplatmaya hazır. Sabah saatlerinde sükunetimizi koruyup, akıllıca hareket edebilmek için spor yapmak her birimize iyi gelecektir.

06 Haziran saat 19.33 Ay / Mars Üçgeni: Tüm gün gücümüz yerinde, en zorlu işlerin bile üstesinden gelebileceğimiz bir enerji var. Bedensel olarak da zor işlerin altından kalkabiliriz. Belki de evdeki tamirat ve tadilat işlerine ağırlık verebiliriz.

07 Haziran saat 05.28 Ay / Satürn Karesi: Bu sabah duygularımızın kısıtlandığını düşünebiliriz. Sanki başkalarının baskısını ensemizde dolaşıyor gibi olacak. Özellikle yaşça büyük olan veya hayatımızda otoritesini hissettiğimiz kişilerle sıkıntılar yaşayabiliriz. Şimdilik kurallara uygun yaşayıp,  günlük işlerimizi aksatmadan günü kurtarmak en iyisi gibi görünüyor.

07 Haziran saat 15.38 Ay / Jüpiter Üçgeni: Öğleden sonra ve akşam saatleri, özellikle sizi mutlu edeceğini düşündüğünüz işlere odaklanın. Size kazanç fırsatları yaratabilecek işleri planlayın, projeler üretin veya görüşmeler yapın. Eğer hiçbir şey yapamıyorsanız, sadece toprak elementindeki bu etkileşimin tadını çıkarmak için doğada bir yürüyüş yapın ve hayal kurun:)

Sevgiler

Yurda Hal

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s