Klasik Astroloji’ye Giriş Eğitimi – Temmuz 2012

Posted on Updated on

 

Astro İstanbul’da Yaz Dönemi

Klasik Astroloji’ye Giriş Eğitimi

Temel taşları insanlığın varoluşundan günümüze uzanan astrolojinin klasik bilgileri ile tanışarak, astroloji bilginizin ufkunu genişletebilir ve sade tekniklerle harita yorumlamada hızla yol alabilirsiniz.

Klasik astroloji ile tanışacağınız bu 8 günlük yoğun eğitimin ardından, astroloji bilginizin pekiştiğini fark edeceksiniz. Günümüz teknolojisinden yoksun olan dönemlerde astrolojinin kullanılabilmesi ve günlük hayata adapte edilebilmesi tekniklerin sadeliği sayesinde mümkün olmuştur.  Şimdi siz de astroloji bilgilerinizi sadeleştirebilir veya klasik yöntemlerle tanışarak, harita yorumlama teknikleri hakkında sade ve bir o kadar işlevsel bilgilere ulaşabilirsiniz!

Bu sekiz günlük eğitim, hem astroloji bilgisine vakıf, hem de astrolojiye giriş yapmak isteyen öğrenci adayları için uygun bir programdır. Eğitim süreci astroloji tarihi ve harita hesaplama tekniğini içermemektedir. Bu teknikler uzun dönem astroloji eğitim programlarımızda yer almaktadır. Kısa dönem hızlandırılmış yaz eğitimimiz doğrudan sistemi anlama, kavrama ve uygulamaya yönelik bir çalışmadır.

03-06 Temmuz ve 10-13 Temmuz 2012 Tarihleri arasında gerçekleştirilecektir ve toplamda 8 gün sürecektir. Yeterli kalabalık sağlandığı takdirde bir gündüz ve bir akşam sınıfı açılacaktır. Her gün ortalama 4 x 45 dakika ders ve 3 kere 10 dakikalık aralarla 3,5 saat sürecek olan eğitimin toplam 8 günlük bedeli 800 TL+ K.D.V.’dir.

Detaylı bilgi ve kayıt için astroistanbul@gmail.com adresine başvurabilirsiniz. Kapasitemiz kısıtlı olduğundan kayıt yapılması gerekmektedir!

Eğitimi sunan: Yurda Hal

Yer: Astro İstanbul – Bostancı

Klasik Astroloji’ye Giriş Eğitimi – Temmuz 2012’ için 5 yanıt

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s