18 Temmuz 2012 saat 20.00- 22.00 arası Yeni Ay Semineri

Posted on Updated on

DÜZELTME!

Yengeç Burcu Yeni Ay’ı 19 Temmuz sabah saat 07.24’te gerçekleşecek. Bu yüzden Yeni Ay’dan hemen önceki gece seminerimizi gerçekleştiriyoruz. Seminerde işlenecek konular kısaca şunlar olacak:

– Yeni Ay’ın desteklediği genel dilekler ve niyetler

– Yeni Ay öncesi gece yapılabilecek arınma ve enerji depolama çalışmalarının nasıl yapılacağına dair bilgiler ve en uygun ritüel veya meditasyon tekniği

– Güneş, Ay ve Yükselen burca göre ayrıca Yeni Ay’ın desteklediği dilek ve niyetler

Yeni Ay’ın ve gökyüzündeki diğer gezegenlerin etkileri ile bir aylık sürenin (bir sonraki Yeni Ay’a kadar) enerjisi, zorlukları, kolaylıkları, Spiritüel açılımları ve Spiritüel mesajları

– Bu Yeni Ay’ı takiben gerçekleşecek Dolunay’ın üzerimizdeki etkileri

– Geri hareketteki Merkür’ün hangi burcu nasıl etkilediği

Bir sonraki Yeni Ay gününe kadar  (yaklaşık 30 günlük) aşk, iş ve sağlık açısından avantajlı ve riskli günlerin bilgileri

Bu seminerimize 9 uzaktan katılımcı için de yerimiz var.  Uzaktan bu seminere katılmak isteyen arkadaşların en kısa zamanda bana geri dönmeleri gerekecektir, zira onlarla 11 Temmuz Çarşamba günü hep birlikte bağlantı kuracak ve birkaç dakikalık deneme yayınına katılmalarını rica edeceğiz. Sorunsuz bir şekilde uzaktan katılabilenler ile Yeni Ay seminerinde buluşmamızda bir arada olacağız.

Hem ofisimizde hem de uzaktan katılım ile aramızda olanlara, seminer notları mail yolu ile yollanacak, seminer esnasında olası görüntü sorununa karşın bu dokümanlardan takip etmek kolaylaşacaktır.

Seminer Tarihi: 18 Temmuz saat 20.00

Seminer Yeri: Astro İstanbul / Bostancı

Semineri Sunan: Yurda Hal

Seminer Ücreti: 60,– TL + K.D.V.

Seminere Astro İstanbul’da veya bilgisayarı başında katılmak isteyenler lütfen bizimle astroistanbul@gmail.com adresinden “ Yengeç Yeni Ay Semineri” başlığı ile bağlantıya geçsinler. Özellikle uzaktan katılım için 10 Temmuz akşamına kadar yer ayırmak doğru bağlantı kurabilmek için önemlidir!

Bostancı’da yerimizde seminere katılmak isteyenlerin de katılımlarını bildirmeleri önemli, sonuçta yaz sebebi ile katılımcı sayısına göre organizasyon düzenlenecektir.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s