Ay Taktikleri – Açık Zihin 10 Temmuz 2012 07.48

Posted on Updated on

10.07.2012’de sabah 07.48’de Ateş elementinde Ay kavuşum Uranüs Merkür’e üçgen, Pluto’ya kare açı içinde

Zihinsel çalışmalarımız için ihtiyacımız olan yenilikçi, yaratıcı enerji ve kıvılcım bu sabahtan itibaren bizimle olacak. Tıkandığınız konuları şimdi ele almalıyız, çünkü ihtiyacımız olan yenilikçi fikirlere ulaşmakta pek de zorlanmayacağız. Hatta fikirlerimizi işimiz için gerekli olan alanlara aktarmak belki bizi bazı zor durumlardan bile kurtarabilir! Ayrıca her birimiz tüm gün bu enerjinin altında olacağımızdan hepimizin enerjisi hazırcevap, esprili, zekâ parıltıları ile dolu bir havada olacak!

Eğer yukarıda saydığım doğrultuda günü değerlendiremezsek, agresif, çabuk gerilen, hemen sinirlenen, baş ve göz ağrısı ile uğraşmak zorunda kalan birine de dönüşebiliriz. Enerjiyi doğru yere yönlendirmek bu yüzden önemli.

Sabah 07.48’de meditasyon yapabilirsiniz. Meditasyon esnasında yaratıcı enerjinin evrenden size doğru aktığını ve size şifa ve çözümler akıttığını imgeleyebilirsiniz.

Eğer Rei Ki veya benzer ifa enerjileri ile uğraşıyorsanız yine sabah saat 07.48 civarında başınıza, gözlerinize ve kalbinize şifa verin! O saatlerde bu organların özellikle ifa desteğine ihtiyacı olacaktır.

Ayrıca şu olumlamalar da yine o saatte söylemek için uygun olacaktır:

“Ben değerliyim, eşsiz olduğumu biliyorum! Hem kendime hem de içinde yaşadığım dünyaya karşı koşulsuz sevgi içindeyim! Hayatın bana sunduğu güzellikleri, olanakları, fırsatları görmeyi ve değerlendirmeyi seçiyorum! “

Ya da isterseniz hepsini birden de uygulayabilirsiniz.

Sevgiler

Yurda Hal

Ay Taktikleri – Açık Zihin 10 Temmuz 2012 07.48’ için 3 yanıt

  justin said:
  10/07/2012, 06:48

  Cok Tesekkur ederim. Bu Astro yazilardan buyuk keyif aliyorum.Daha da cok ogrenmek , bilmek istiyorum.

  justin said:
  10/07/2012, 06:49

  benim dogum tarihim ve saatim bilinmiyor;))) Annem de babam da celiskide. Hatta Haziran mi Temmuz mu o da net degil. Cok fena di mi:)))

   Yurda Hal responded:
   10/07/2012, 15:57

   Belki de şanslısınız.Bu sayede tüm olumlu etkileri size ait, olumsuz etkileri isesizinle alakasız olarak kabul edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s