Jüpiter Yengeç Burcu’nda Seminer Duyurusu – 20 Haziran 2013 saat 20.00

Posted on

yengec

Jüpiter Yengeç Burcu’nda Seminer Duyurusu – 20 Haziran 2013 saat 20.00

Bolluk ve Bereketin Simgesi Jüpiter 26 Haziran 2013’te Yengeç Burcuna Geçiyor

Sevgili Astroloji Dostları,

26 Haziran’da Yengeç burcuna geçecek ve bir yıl süresince orada kalacak olan Jüpiter, hayatımızda bazı önemli değişikliklere sebep olacak. Bolluğu, iyimserliği, bereketi, büyümeyi ve çoğalmayı temsil eden Jüpiter’in yine bolluk ve çoğalma kavramıyla, duygu dünyamız ve ilişkilerimiz üzerinde genişleme etkisi olan Yengeç burcu ile birleşmesi her birimizin hayatın bazı alanlarında genişlemesine yardımı, desteği olacaktır.

Ayrıca Bu değişimle birlikte gökyüzünde Jüpiter, Satürn ve Neptün arasında gerçekleşecek olan büyük su üçgeni sayesinde, son 9 aydır yaşadığımız zorlukların da hafifleyeceği, ruhsal anlamda gelişeceğimiz, Yaradan ile olan bağımızın güçleneceği, akışta olmayı daha iyi başarabileceğimiz bir süreç de devreye giriyor.

Tüm bu değişim ve dönüşüm enerjilerini Ay Düğümleri ve Tutulmalarla da harmanlayacağım seminerde hem genel, hem de burç burç hangi alanlarda daha şanslı, daha verimli, daha ruhsal destek aldığımızı anlatacağım.

Seminerde Jüpiter’in;

–          Bolluk ve bereketi bu yıl hangi alanlarda sunduğunu

–          İlişkilerimize ve aşk hayatımızda ortaya çıkarabileceği genişleme ve iyileşme enerjisini

–          Hangi zorlukların üzerinden daha kolay gelebileceğimizi

–          İş ve kariyer alanları üzerindeki etkisini

–          Sağlığımız üzerindeki etkilerini

–         Bir yıl süresince bolluğun ve bereketin en güçlü olduğu günleri

–         Bolluk ve bereketimizi artırmak için yapabileceğimiz bir çalışma ve bir yıl süresince bu çalışmanın yapılacağı tarih ve saatleri

Detaylıca anlatacağım.

Ayrıca ülkemiz için bu dönemin hangi getirileri olabileceğine de değineceğim.

Seminer hem astroloji bilenlere, hem de astrolojiden uzak, ancak hayatına ışık tutacak bilgilere açık olan herkesin anlayacağı bir dilde olacak. Astroloji ile ilgilenenler için muhakkak ki biraz da astroloji dersi kıvamında olacaktır.

Seminerimiz 20 Haziran 2013 Perşembe akşamı saat 20.00 – 23.00 arası olacak.

Seminere katılmak isteyen tüm dostlarımızın muhakkak kayıt yaptırıp doğum tarihlerini, (biliyorlarsa) doğum saatlerini ve doğum yerlerini bildirmelerini rica ediyorum, çünkü Jüpiter’in her bir harita üzerindeki etkisini de ele alıp kısa kısa değineceğim. Bu sayede daha bireysel, daha nokta atışı olan bilgilere de kavuşacaksınız.

Semineri Sunan: Yurda Hal

Seminer Tarihi ve Saati: 20 Haziran 2013 Perşembe saat 20.00-23.00 arası

Seminer Ücreti: 100,– TL + KDV

Kontenjanımız sınırlıdır. Seminer kayıt, doğum bilgileri bildirimi ve adres bilgileri için lütfen 0533 492 57 47’den veya astroistanbul@gmail.com adresinden Meral Hanım ile bağlantıya geçebilirsiniz.

Sevgiler

Yurda Hal

Jüpiter Yengeç Burcu’nda Seminer Duyurusu – 20 Haziran 2013 saat 20.00’ için 2 yanıt

    […] Seminer Duyurusu –  Önümüzdeki bir yıl süresince şansımızı artıracak olan Jüpiter’in bize neler sunacağını bilmek istiyorsanız, bu seminer tam size göre: https://astroistanbul.com/2013/06/14/jupiter-yengec-burcunda-seminer-duyurusu-20-haziran-2013-saat-20… […]

    […] Sevgiler Yurda Hal Seminer Duyurusu – Önümüzdeki bir yıl süresince şansımızı artıracak olan Jüpiter’in bize neler sunacağını bilmek istiyorsanız, bu seminer tam size göre: https://astroistanbul.com/2013/06/14/jupiter-yengec-burcunda-seminer-duyurusu-20-haziran-2013-saat-20… […]

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s