17-23 Haziran 2013 süresince tüm Haftayı etkisi altında tutan Gökyüzü Hareketleri

Posted on Updated on

yurdahal

17-23 Haziran 2013 süresince tüm Haftayı etkisi altında tutan Gökyüzü Hareketleri:

Uranüs ve Neptün arasındaki zorlayıcı kare hafta başı Ay ile Hafta sonu ise yine Ay ve Güneş arasındaki Dolunay ile tetiklenmiş halde olacak. Bu etki her birimizi daha hareketli, değiştirip dönüştürmeye meyilli, ani çıkışlar yaşamaya yatkın kılıyor. Hafta başı uzlaşmacılığı arzu ettiren Ay Terazi etkisi, hafta sonu Dolunay ile birlikte zorlayıcı bir hal alabilir. Aynı zamanda Hafta sonu gerçekleşecek olan Dolunay, içinde bulunduğumuz zorlu sürecin anlama ve aydınlanma noktası olabilir. Özellikle ülkemizin astroloji haritasındaki temel aksları da etkisi altına alan bu açılar, itici güce dönüşen zorlayıcı bir etki yaratabilir.
Fonda bu enerjiler hâkimken, daha güncel ve daha hayatın içinde deneyimleyeceğimiz etkiler de aşağıdaki gibidir.
Günlük açı etkilerini aşağıda daha detaylıca bulacaksınız.

Sağduyunun yüksek olduğu, konuşmadan önce düşünmeyi kendimize görev bileceğimiz bir hafta olmasını diliyorum.

Sevgiler
Yurda Hal
Seminer Duyurusu – Önümüzdeki bir yıl süresince şansımızı artıracak olan Jüpiter’in bize neler sunacağını bilmek istiyorsanız, bu seminer tam size göre: https://astroistanbul.com/2013/06/14/jupiter-yengec-burcunda-seminer-duyurusu-20-haziran-2013-saat-20-00/

17 – 23 Haziran 2013 haftasının gün gün astrolojik etkileri ve gün gün olumlamaları

Bölüm 1 Astrolojik Etkiler:
Pazartesi: Ay Terazi’de empati kurmaya gayret etme ve uzlaşmacı iletişim zamanı.
Mars sekstil Uranüs açısı saat 18.19 ‘da etkisi iki gün: Bedensel enerji yüksek. Özellikle sivri dilli olmaya ve hazırcevaplığa yatkın bir enerji var. Yazmaya yöneltilirse saatlerce yazabilir, zihinsel anlamda üretebiliriz. Konuşmadan önce biraz soluklanıp düşünmekte yarar var.

Ay Terazi kare Plüton Oğlak açısı saat 23.19’da etkisi tüm akşam ve gece: derinlerde bastırılmış duygular gün yüzüne çıkabilir, yersiz ifadelere dönüşebilir ve keyfimizi kaçırabilir. Dinginliğin bilinçli bir şekilde korunması gereken bir süreç olduğundan, kontrollü davranmak ve bununla beraber istikrarımızı korumak iyi olacaktır.

 

Salı: Ay Terazi’de empati kurmaya gayret etme ve uzlaşmacı iletişim zamanı.

 Ay Terazi karşıt Uranüs Koç açısı saat 02.23’te ve etkisi gece yarısından sabaha kadar: Empati kurmak ile kendi beklentilerimizi dile getirmek arasında kalabiliriz. Gerginlik var ve zorlayıcı etkiler iş başında. Yeni ve beklenmedik gelişmelere açık etkiler var. Özellikle ikili ilişkilerde daha dikkatli olmak gerekiyor.

Ay Terazi üçgen Mars İkizler açısı saat 02.49’da ve etkisi sabaha kadar: Eğer yukarıdaki etkinin gerginliğinden bu açının etkisini ayırabilirsek, kendimizi son derece güçlü ifade edebileceğimiz bir sabah yaşayabiliriz. İçimizdeki liderlik potansiyelini dış dünyaya aktarabiliriz.. Ancak yukarıdaki açının etkisinden kurtulamazsan. Kırıcı, sivri dilli ve çekilmez olabiliriz.

Ay Terazi kare Venüs Yengeç açısı saat 14.05’te ve etkisi tüm öğleden sonra: Gereksiz kıskançlıkların ve takıntıların ilişkilerimiz üzerinde zorlayıcı bir etkisi olabilir. Uzlaşmacı olmak yerine, sürekli kendi ihtiyaçlarımızı tekrar eden ve yıpratıcı bir enerjinin etkisinde kalabiliriz.

Ay Terazi kare Merkür Yengeç açısı saat 17.34’te ve etkisi tüm akşam: Konuşmadan önce birkaç derin nefes almalı, düşüncelerimizi tartmalı ve onları kırıcı olmaktan arındırmalıyız. Farkında olmadan kalp kırabiliriz. Yanlış anlaşılmalar çok yoğun yaşanabilir.

 

Çarşamba: Ay Terazi’de – 09.38’den itibaren Ay Akrep’te (Çiçeklerimizin suya ihtiyacı var)

Dikkat ! 06.55  -09.38 arası boşlukta: Sadece elinizdeki işlere odaklanın ve yeni bir işe başlamayın.

Tüm gün özel ve güzel enerjilerle bezeli!
Ay Terazi üçgen Güneş İkizler açısı saat 06.14’te ve etkisi öğlene kadar: Güzel ve uyumlu enerjiler devrede. Özellikle kadın erkek ilişkileri üzerinde olumlu etkiler var. Kendimizi bireysel anlamda da gayet iyi hissedeceğiz, Işıltılı, yapıcı ve şanslı etkiler hepimizi etkisi altına alacak. İfademiz güçlü, sözlerimiz yapıcı ve akıcı olacak.

Ay Terazi üçgen Jüpiter İkizler açısı saat 06.55’te ve etkisi öğlene kadar: Yukarıdaki etkiye bir destek de Jüpiter’den geliyor. Yeni fırsatlar karşımıza çıkabilir. Genel olarak şanslı etkiler var. Zorlandığımızı düşündüğümüz konulara şimdi el atarsak, düşündüğümüzden çok daha başarılı olabiliriz. Evrenin desteği bizimle olacak.

 Ay Akrep kavuşum Satürn Akrep açısı saat 18.20’de ve etkisi gece yarısına kadar: Akşamüstü konular değişiyor. Ciddiyet ve kararlılık gerektiren konular ön planda olacak. Sabır ve organize olmayı gerektiren, derinlemesine konsantrasyona ihtiyaç duyduğumuz işere eğilmeliyiz. Sağlığımızı riske atacak girişimlerden ve aşırı yorgunluktan uzak durmalıyız. Özellikle kan şekeri ile ilgili problemi olan arkadaşlar, sık sık yemek yemeyi kendilerine bugün bilinçli bir şekilde hatırlatsınlar, çünkü kolaylıkla bir şeyler atıştırmayı unutabilirler.

Ay Akrep üçgen Neptün Balık açısı saat 18.44’te ve etkisi gece yarısına kadar: Yukarıdaki Ay Satürn açısına Neptün’den bir destek geliyor. İlahi güçlerin rüzgârı yelkenimizi dolduracak, eğer biz de hedefimizi belirlemişsek bu akşam dualarımız, dilek ve niyetlerimiz karşılığını bulacaktır. Ancak bir amaca odaklanmazsak bu enerji bizi serseme çevirebilir.

 Güneş ikizler kavuşum Jüpiter İkizler açısı saat 19.10’da ve etkisi yaklaşık iki gün öncesinden başlar ve iki gün sonrasına sarkar: Evet akşam saatlerinin son desteği de Güneş ve Jüpiter’den geliyor: saat 19.10’da her şeyi bir kenara bırakıp dilek ve niyetlerimize odaklanalım. Yılda sadece bir kez gerçekleşen Güneş Jüpiter kavuşumu, gönülden istediğimiz her şeye destek bir enerjiye sahiptir.

 

Perşembe: Ay Akrep’te (Çiçeklerimizin suya ihtiyacı var)

Dikkat! Ay saat 22.16’dan itibaren boşlukta: Sadece elinizdeki işlere odaklanın ve yeni bir işe başlamayın.

Ay Akrep sekstil Plüton Oğlak açısı saat 03.36’da ve etkisi sabah saatlerinde yoğun: İçimizde, derinlerde gizlediğimiz duygular gün yüzüne çıkıyor. Ruhsal anlamda bir dönüşüme hazırsak eğer, şimdi korkularımızla yüzleşerek onları cesarete dönüştürüp yenilenebiliriz. Ancak korkumuza yenik düşersek bu güçlü ve dönüştürücü enerjinin bize kendimizi huzursuz rahatsız hissettirmesine izin vermiş oluruz.

 Ay Akrep kavuşum Kuzey Ay Düğümü Akrep açısı saat 12.50’de ve etkisi akşam saatlerine kadar: Şimdi özellikle cesaret edemediğimiz, ancak yapmayı çok istediğimiz konulara odaklanalım. Cesaretimizin artıp, dönüştürücü potansiyelimizin devreye girmesi için ruhsal çalışmalar yapalım.

 Ay Akrep üçgen Venüs Yengeç açısı saat 21.48’de ve etkisi tüm gece sürecek: Aşk ve sevgi açısı. Romantik, tutkulu ve yoğun duygular devrede. Hayatınızda bir ilişki varsa, hemen bu akşam için baş başa romantik geçirebileceğiniz bir program yapın; yoksa tam saat 21. 48’de en kısa zamanda sizin mutluluğunuzu artıracak, hayatınıza neşe ve renk katacak, aşk dolu bir birlikteliğe niyet edin!

 

Cuma: Cuma Ay Akrep – Saat 11.30’dan itibaren Ay Yay (İyimserlik hâkim)

 Dikkat! Ay saat 11.30’a kadar boşlukta: Sadece elinizdeki işlere odaklanın ve yeni bir işe başlamayın.

Merkür Yengeç kavuşum Venüs Yengeç açısı saat 05.56’da ve etkisi tüm gün sürecek: Akıcı ve keyifli bir iletişim var. Tatlı sözlerin belirgin olduğu bir gün yaşayabiliriz. Özellikle aile ve ilişkilerde yapıcı konuşmaların olumlu etkileri hissedilecek.

 Güneş Yengeç burcunda – saat 08.03’ten itibaren ve bir ay burada kalacak: Genel olarak duygu dünyamız daha yoğun ve elle tutulur bir kıvam alacak. Sezgilerimiz bize yol gösterecek. Ancak kırılgan ve aşırı savunmacı bir dönem olduğunu da söyleyebilirim. Güneş Yengeç burcuna geçiş anı yaz dönencesidir ve güzel günleri müjdeler. Özellikle saat 08.03’te yapacağımız dua ve meditasyonlar da bolluk, bereket, yuva, aile ve ülke huzura yönelmek ve dilemek için çok uygundur. Zaten birkaç gün sonra Jüpiter’e girecek Yengeç burcu da bizim niyetlerimizi gerçekleştirmek için ihtiyacımız olan iyimserliği ve gücü de bize sunacaktır. Dönence zamanı tüm dünyada birçok meditasyon ve dua çalışmaları yapıldığı için, bu saatte yapılan tüm ruhsal çalışmalar büyük bir birlikteliğin içinde gerçekleşecektir.

Ay Yay kare Neptün Balık açısı saat 20.04’te ve etkisi tüm gece sürecek: Sebepsiz yere beliren iç sıkıntılar, adını koyamadığımız hüzün bu akşama eşlik edebilir. Bunun geçici bir etki olduğunu hatırlayıp, kendimizi huzurlu ve dingin hissetmenin yollarını aramalıyız.

 

Cumartesi: Ay Yay – (İyimserlik hâkim) 

Ay Yay üçgen Uranüs Koç açısı saat 07.08’de ve etkisi öğlene kadar: Yeni ve çarpıcı fikirlerin zamanı. Hayal gücümüz ile yaratıcılığımız el ele vermiş iş başındalar. Ani kararlar verebilir, beklenmedik davranışlar sergileyebiliriz. Biraz uçuk, kaçık, biraz marjinal olacağımız için duygularımızı kontrol altında tutmak kolay olmayacaktır.

 Ay Yay karşıt Mars İkizler açısı saat 12.14’te ve etkisi tüm öğleden sonra: Her türlü etki ve tepkinin hızlı olacağı bir sabah. Aniden sinirlenebilir, sivri dilli olabiliriz. Kavgadan ve tartışmalardan uzak durmaya çalışmalıyız. Kaza ve kavga potansiyeli güçlü olduğundan, her hareketimizi ve sözümüzü düşünerek aktarmalıyız.

 

Pazar: Ay Yay’da – Saat 11.08’den itibaren Ay Oğlak’ta (ciddiyet ve sorumluluk duygusu hakim)

 Dikkat! Ay saat 10.08 -11.08 arası boşlukta: Sadece elinizdeki işlere odaklanın ve yeni bir işe başlamayın.

Ay Yay karşıt Jüpiter İkizler açısı saat 10.08’de ve etkisi öğleden sonraya kadar: Büyük ve ütopik beklentilerimizin yerini daha mantıklı ve elle tutulur dileklere dönüştürmeliyiz. Gerçekçi olmak hayal kırıklıklarından koruyacaktır ve bize faydalanabileceğimiz avantajları görmemizi sağlayacaktır.

Ay Oğlak karşıt Güneş Yengeç açısı (DOLUNAY) saat 14.32’de ve etkisi tüm öğleden sonra yoğun: Kesinlikle diyete başlamak için veya terk etmek istediğimiz alışkınlardan kurtulmak adına ilk adımı atmak için çok uygun. Ayrıca aşağıdaki iki açı da bu konuda bizi destekleyecek güçteler.

Bunun dışında Dolunay sebebiyle ruhsal ve duygusal anlamda gerginlik hissedebiliriz. Duygularımız yeterince ifade bulamayacağımdan, mantığın gölgesinde kalacağından, duygusal iletişimden uzak durmaya çalışmalıyız.

 Ay Oğlak sekstil Satürn Akrep açısı saat 18.58’de ve etkisi gece yarısına kadar: Sabır gerektiren, meşakkatli işlerimizle ilgilenebiliriz. Bizi zorladığını düşündüğümüz konularla ilgilenirsek, aşağıdaki açı işlerimizin rast gitmesine ve hızlı ilerlemesi yardımcı olacaktır.

 Ay Oğlak sekstil Neptün Balık açısı saat 19.27’de ve etkisi gece yarısına kadar: Ruhsal desteği hissedeceğimiz, ilahi gücün işlerimize el attığını hissedeceğimiz saatler. Dua etmek, meditasyon yapmak için çok uygun. Dilek ve niyetlerimiz üzerinde olumlu etkisi olacaktır.

 

Bölüm 2 : Her günün gökyüzü etkisine göre özel olumlaması:

Pazartesi: Sen ve Ben Bir’iz!

Salı: İlişkilerimde uyumu ve zarafeti deneyimliyorum!

Çarşamba: Her gün yeniden doğuyor, ruhsal ve bedensel olarak yenileniyor, tazeleniyorum!

Perşembe: Kendi deneyimlerimi yaşamaya ve kendimi daha iyiye dönüştürmeye hazırım!

Cuma: Ne dilersem gerçekleşiyor, bu yüzden hem kendi, hem de bütünün hayrına tüm niyetlerim!

Cumartesi: Ben dünyanın bir parçasıyım ve üzerinde var olan tüm din, dil, ırk ve kültürleri anlamayı, bir olmayı seçiyorum!

Pazar: Kendi hayatımı yönlendirme gücüne sahibim. Çalışkan, güçlü ve başarılıyım!

 

Güzel bir hafta diliyorum!

Yurda Hal

17-23 Haziran 2013 süresince tüm Haftayı etkisi altında tutan Gökyüzü Hareketleri” için bir yanıt

    ... said:
    18/06/2013, 14:05

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s