17 – 23 Haziran 2013 Haftası Burç Yorumları

Posted on

burclar

Seminer Duyurusu –  Önümüzdeki bir yıl süresince şansımızı artıracak olan Jüpiter’in bize neler sunacağını bilmek istiyorsanız, bu seminer tam size göre: https://astroistanbul.com/2013/06/14/jupiter-yengec-burcunda-seminer-duyurusu-20-haziran-2013-saat-20-00/

 

Haftanın genel gökyüzü etkilerini de ayrıca paylaşacağım.

 

17-23 Haziran Haftası Burç Yorumları

Lütfen öncelikle yükselen burcunuza sonra da asıl burcunuza göre okuyup ikisinin yorumunu birbiri ile harmanlayın. Ayrıca Ay burcunuzu da biliyorsanız, onu da yorumunuza ilave edebilirsiniz.

Koç: Kendi şansınızı kendiniz yaratabilirsiniz. Daha girişimci olmaya özen gösterin

Pazartesi, Salı günleri biraz daha dış dünyada aktif olabileceğiniz ve ilişkiler üzerine yoğunlaşabileceğiniz günler.

Çarşamba, Perşembe günleri kendinizle ve korkularınızla yüzleşmeniz gerekebilir.

Cuma, Cumartesi günleri iyimser ve motivasyonu yüksek olacaksınız.

Ancak Cuma günü Güneş’in Yengeç burcuna geçmesiyle birlikte bir aylık duygusal bir dönem devreye girecek ve ailenize/ev yaşantınıza odaklanacaksınız. Belki de ev ve yuva kurmak için bazı yeni fırsatlarla karşılaşacaksınız. Yeni ve ciddi bir ilişkinin başlayacağı bir dönem olabilir.

Pazar günü Dolunay sizi biraz zorlayabilir. Duygu dünyanız ile mantığınız, ev hayatınız ile iş hayatınız duygusal iniş çıkışlar yaşatabilir.

 

Boğa: Haftanın ikinci yarısı finansal anlamda çok olumlu etkiler var. Şansınızın üzerine gidin.

Pazartesi, Salı hem gündelik işlere ağırlık verebilir, hem de önemli iş toplantıları yapabilirisiniz.

Çarşamba, Perşembe daha sosyal, aktif ve hareketli olacaksınız. İkili ilişkiler hattında önemli kıpırdanmalar olabilir.

Cuma, Cumartesi günleri bir yandan finansal konularda iyimser bazı gelişmeler getirebilir, diğer yandan sizin korkularınızla yüzleşmenizi sağlayabilir.

Cuma günü Güneş’in Yengeç burcuna geçmesiyle birlikte bir aylık hareketli bir dönem devreye girecek. Hem seyahate açık, hem de eş dost ile vakit geçirmeye uygun bir dönem. İyimserliğiniz size birçok şans kapısını aralamanızda yardımcı olacaktır.

Pazar günü gerçekleşecek olan Dolunay size yakın çevreniz ile olan ilişkilerinizde ışık tutacaktır. Sinirli ifadelerden, kırıcı olmaktan kaçınmalısınız.

 

 

İkizler: Tüm hafta aslında şansınız açık, beklenmedik fırsatlar kapınızda… Abartıya kaçmadan her fırsatı değerlendirmeye çalışın.

Pazartesi, Salı Aşk hayatı, romantizm ön planda olacak. Ayrıca çocuklarla güzel vakit geçirilebilir.

Çarşamba, Perşembe Daha yoğun bir çalışma temposu sizi bekliyor. Sağlığı fazla zorlayan koşullardan kaçınmalısınız.

Cuma, Cumartesi İlişkilerinize veya ortaklıklarınıza odaklanabilirsiniz, olası problemleri daha net algılayıp çözebilirsiniz.

Cuma günü Güneş’in Yengeç burcuna geçmesiyle birlikte bir ay süresince kazancınızı artırmaya yönelik planlar yapabileceğiniz bir döneme girmiş oluyorsunuz. Hem para harcamaya, hem de para kazanmaya yatkınsınız.

Pazar günü gerçekleşecek olan Dolunay size bazı yeni yatırım fırsatları sunabilir. Ayrıca korkularınızla yüzleşmek için ihtiyacınız olan cesarete sahip olacaksınız.

 

Yengeç: Ummadığınız alanlardan bazı fırsatlar karşınıza çıkabilir. Asla olmaz dediğiniz bir konuda çok şanslı olabilirsiniz.

Pazartesi, Salı Ev içindeki ilişkilerinizi dengelemeniz gerekecek.

Çarşamba, Perşembe Aşk hayatınızın ve/veya çocuklarınızla ilgili konuların ön plana çıkacağını söyleyebilirim. Aşk hayatınızı özellikle hareketlendirebileceğiniz günlerdesiniz.

Cuma, Cumartesi İşinizle ilgili iyimser girişimleriniz başarılı sonuçlar doğurabilir. Şimdi çok çalışkan olmalısınız, çünkü yaptığınız işler bir süre sonra fark edilecektir.

Cuma günü Güneş’in Yengeç burcuna geçmesiyle birlikte bir ay süresince hayatın merkezinde olacaksınız. Hayat size kendinizi geliştirmeniz ve özgüveninizi artırmanız için birçok fırsat sunacaktır. Kendinizle ilgilenin ve her fırsatta kendini şımartmaya izin verin.

Pazar günü gerçekleşecek olan Dolunay dikkatinizi ilişkinize ve/veya ortaklarınıza çekecektir. Olası gerginliklerden uzak durarak, farkındalığınızı bu konularda artırmaya çalışın.

 

Aslan: Çevreniz sizi desteklemeye ve size fırsatlar sunmaya hazır. İşinizin gelirini artırabilirsiniz.

Pazartesi, Salı Evrak işleri ile ilgilenmelisiniz. Yapmanız gereken yazışmalar, işinizle ilgili sunulacak teklifler için uygun günler.

Çarşamba, Perşembe   Bir yandan şansınızın çok açık olduğu, diğer yandan ise evde daha vakit geçirmenin yollarını arayacağınız günler.

Cuma, Cumartesi Aşk hayatınıza odaklanmalısınız. Ayrıca çocuklarınızla hoş vakit geçirebilirsiniz.

Cuma günü Güneş’in Yengeç burcuna geçmesiyle hayatınızdan çıkarmanız gereken konulara odaklanmanız gerekecek. Eski ve gereksiz alışkanlıkları terk edebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Kendi içinize dönmeli, içinizde gizli kalmış potansiyelinizi tanımaya çalışmalısınız.

Pazar günü gerçekleşecek olan Dolunay işinizle ilgili yapılması gereken konulara ve sağlığınızda ihmal ettiğiniz alanlara ışık tutacaktır. Diz, eklem ve kemik sorunlarına ve ağrılarına dikkat!

 

Başak: Kariyerinizi etkileyecek, size iş fırsatları sunacak gelişmelere hazır olun. Şimdi boş oturma zamanı değil!

Pazartesi, Salı Gereksiz harcamalardan kaçınmalı, kazancınızı artırmanın yeni yollarını keşfetmeye çalışmalısınız.

Çarşamba, Perşembe  Daha konuşkan, aktif ve işinize odaklı olacaksınız. Önemli evrak işlerinizi ve konuşmalarınızı ön plana almalısınız.

Cuma, Cumartesi günleri aileniz ile birlikte daha fazla vakit geçirebilir, birlikte kısa bir seyahate çıkabilirsiniz

Cuma günü Güneş’in Yengeç burcuna geçmesiyle birlikte bir aylık dışa dönük, hareketli, iyimser bir döneme giriyorsunuz. Dostluk ve arkadaşlıkların önemli olduğu bu süreçte, çevrenizden de ihtiyacınız olan desteği alacaksınız.

Pazar günü gerçekleşecek olan Dolunay aşk ve gönül meselelerine ışık tutacak. Ayrıca Dolunay günü size genel anlamda şans da getiriyor. Sürpriz bir aşka, kazanca veya habere hazırlıklı olun.

 

Terazi: Genel olarak çok şanslı bir haftadasınız. Haftanın ikinci yarısı özellikle şansınız daha da yüksek.

Pazartesi, Salı Tüm dikkatleri üzerinize çekiyorsunuz. Enerjiniz yüksek ve kendinizi iyi ifade ediyorsunuz.

Çarşamba, Perşembe finansal konulara biraz daha odaklanmanız gerekecek. Belki de tasarruf yapmak için yeni bir fırsat keşfedebilirsiniz.

Cuma, Cumartesi Yakın çevrenizle alakadar olacaksınız. İyimser ve umut dolu sohbetler gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle olumlamalar yazmanız için çok elverişli iki gün..

Cuma günü Güneş’in Yengeç burcuna geçmesiyle birlikte bir ay süresince kariyerinize ve saygınlığınızı artırmaya yönelik çabalarınız ön plana çıkacak. Attığınız her adım, içinde bulunduğunuz her proje iyisiyle/kötüsüyle başkaları tarafından fark edilecek. Bu yüzden attığınız her adıma dikkat edin.

Pazar günü gerçekleşecek olan Dolunay size ailenizle olan ilişkilerinize, ev hayatınıza yöneltecek ve bu alanda gözden kaçan bazı olaylara ışık tutacaktır. Hataları görme ve onarma zamanı.

 

Akrep: Başkaları ile ortaklaşa kazanç sağlayabileceğiniz alanlarda çok şanslısınız. Ortaklaşa bir projeye başlamak için çok uygun bir zaman.

Pazartesi, Salı  Biraz daha içe kapanmanız ve kendi içinizde sakladığınız duygularla, özellikle ilişkilere ait duygularla yüzleşmeniz gerekiyor.

Çarşamba, Perşembe Ön planda olacaksınız ve dikkat çekeceksiniz. Fark edilmesini istediğiniz projelere ve girişimlere ağırlık verin.

Cuma, Cumartesi günleri daha ra harcamaya odaklı olabilirsiniz. Finansal konularda olumlu bazı fırsatlar çıkabilir.

Cuma günü Güneş’in Yengeç burcuna geçmesiyle birlikte genel olarak bir ay süresince daha iyimser bir havada olacaksınız. Son ayların getirdiği zorluklardan arınma fırsatı bulacaksınız. Şanslı bir ay sizi bekliyor.

Pazar günü gerçekleşecek olan Dolunay yeni bağlantılar kurmanızı sağlayabilir. Önemli yazışmalarınızı bugün kaleme almaya çalışın. Yakın çevreniz ile gerginlikler yaşamanız olası.

 

Yay: Genel olarak şanslı ve iyimser bir hafta geçireceksiniz.

Pazartesi, Salı Sosyal çevrenize ağırlık vermelisiniz. Çevrenizden alacağınız destek ile işinize güzel olanaklar yaşayabilirsiniz.

Çarşamba, Perşembe Bir yandan içinize kapanmaya meyillisiniz ancak lütfen hayatın size sunacağı şanslı fırsatlara odaklanın çünkü hayat özellikle ikili ilişkiler, iş ve ortaklıklar alanında sürpriz fırsatlar sunabilir. Olumlu düşüncelere bolca yer ayırın.

Cuma, Cumartesi Ön planda olacaksınız. Özgüveniniz yüksek ve iyimsersiniz.

Cuma günü Güneş’in Yengeç burcuna geçmesiyle birlikte bir ay boyunca geleceğe yönelik yatırımlarınızı gözden geçirmek ve bu alanda yeni fırsatlar yaratmak isteyeceksiniz. Başkaları ile birlikte ortaklaşa yeni kazanç kapıları açılabilir.

Pazar günü gerçekleşecek olan Dolunay size yeni kazanç kapılarını görme fırsatı sunacaktır. Dikkat: Dolunay’ın geçici etkisiyle ortaya çıkacak olan aşırı harcamaya meyliniz olabilir.

 

Oğlak: İşinizi geliştirebilecek fırsatlar kapınızda. İş ortamında şanslı gir hafta. İkili ilişkilerde fırsatlar ve olanaklar var.

Pazartesi, Salı İş ve kariyere odaklı olacaksınız. Attığınız her adım (olumlu ya da olumsuz) fark edilecektir ve hayatınıza yansıyacaktır. Bu yüzden sizi toplumsal anlamda daha yukarıya taşıyacak konulara ağırlık verin.

Çarşamba, Perşembe daha sosyal, aktif ve hareketli olacaksınız. Dostlarınızdan ve çevrenizden alacağınız desteğe açık olun. İşinizde ve aşk hayatınızda olumlu gelişmeler olabilir.

Cuma, Cumartesi kendi içinize ve duygularınıza odaklanmalısınız. İç sesinizin iyimser hali zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır..

Cuma günü Güneş’in Yengeç burcuna geçmesiyle birlikte bir ay süresince ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklık alanları aydınlanacaktır. Uzlaşmacı ve anlayışlı tavrınız ile bu alanlardaki sorunlarınıza çözüm bulabilirisiniz.

Pazar günü gerçekleşecek olan Dolunay sizi fark edilir kılacaktır. İlişkilerinizi toparlama, empati kurma fırsatı sunacaktır.

 

Kova: Gerek aşk, gerekse genel hayat olarak şanslı ve fırsatlarla dolu bir hafta. Tadını çıkarın!

Pazartesi, Salı İyimser ve umutlu olacaksınız. Özellikle yabancılar veya yabancı ülkeler veya yabancı dil ile alakalı konularda şanslısınız.

Çarşamba, Perşembe Genel anlamda çok şanslısınız. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmekle kalmayın. Kendinize özellikle Çarşamba günü yeni fırsatlar yaratmaya çalışın. Aşk hayatınız ve çocuklarınız ile ilgili konularda sevindirici gelişmeler olabilir. Aileni ve eviniz ile ilgilenmeye özen gösterin.

Cuma, Cumartesi sosyal ve aktif olacaksınız. Sevdiğini insanlarla vakit geçirmeye özen gösterin. Çevrenizden destek alabilirsiniz.

Cuma günü Güneş’in Yengeç burcuna geçmesiyle birlikte bir aylık çalışkan bir dönem devreye giriyor. İşinize ve kariyerinize ağırlık vermelisiniz Bu ay yapacağınız çalışmaların karşılığını bir yıl süresince alacağınızı unutmayın. Ayrıca sağlığınızı da bu dönem içinde önemseyin.

Pazar günü gerçekleşecek olan Dolunay size bugüne kadar gözden kaçırdığınız konuları aydınlatacaktır. Ayrıca Dolunay saati kendi içinize yönelip korkularınızla yüzleşmeyi ve onları hayatınızdan uzaklaştırmayı başarabilirsiniz.

 

Balık: Son bir ayın ağır ve zorlayıcı etkilerinden bu hafta sonu kurtuluyorsunuz. ev ve aile konuları ile ilgili yüzünüzü güldürecek konular olacak. Belki de bir ev almaya niyetlenebilirsiniz.

Pazartesi, Salı Korkularınız biraz daha gün yüzüne çıkabilir. Ayrıca geleceğe yönelik yatırım yapmanın ve tasarruf etmenin yollarını araştırmak için uygun koşullar olacaktır.

Çarşamba, Perşembe İyimserliğiniz ve dışa dönük tavrınız motivasyonunuzu artıracak. Seyahat için uygun koşullar ortaya çıkıyor.

Cuma, Cumartesi günleri Kariyerinizi olumlu anlamda etkileyecek bazı girişimler olabilir. İşinize odaklı olacaksınız. Her davranışınız göz önünde, bu yüzden olumu ve iyimser bir yaklaşım içinde olamaya özen gösterin.

Cuma günü Güneş’in Yengeç burcuna geçmesiyle birlikte aşk hayatınızda canlanmalar olacaktır ve genel anlamda şanslı, evinde bereketi bol bir dönem söz konusu. Bu etki bu ayla sınırlı kalmayacak, aynı zamanda önümüzdeki bir yıla da yayılacaktır. Çocuklarınızla ilgili sevindirici haberler alabilirsiniz.

Pazar günü gerçekleşecek olan Dolunay arkadaşlık alanınıza ışık tutuyor. Bu alanda bazı gerçeklerle yüzleşmeniz gerekebilir. Aynı zamanda çevrenizden destek alacağınızın da habercisi olacak.

 

Sevgiler

Yurda Hal

 

 

17 – 23 Haziran 2013 Haftası Burç Yorumları” için bir yanıt

    ... said:
    18/06/2013, 14:09

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s