Satürn ile Mars’ın kavuşumu

Posted on Updated on

Bugün (25 ağustos 2014) Mars ile Satürn Akrep burcunda kavuşum halinde, özellikle yarın bu kavuşum tam gerçekleşecek. Hortum gibi hayatımızı karıştırmaya, üstünü örttüklerimizi açığa çıkarmaya başlayacaktır.
Fiziksel olarak kaza beladan, kavgadan, keskin ve hızlı nesnelerden uzak durup,ruhsal olarak ise kendimizi değiştirip dönüştürme fırsatını kullanıp, canımızı acıtan duygusal detaylardan kurtulmaya bakmalıyız. Ne de olsa Mars ve Satürn, Kiron’la üçgen açı içerisinde. Ayrıca Mars ve Satürn’ün Merkür’le olan sekstil açısı söyleyemediklerimizi söyleme fırsatı verecektir. Kelimelerimiz özenle seçilmiş, etkili, keskin ve hedefe odaklı olabilir. Sarfedilen sözler seçimine göre göklere çıkarabilir, yerin dibine de sokabilir. Bu yüzden konuşurken tüm köprüleri yıkma enerjimiz olduğunu bilmeliyiz.
Venüs’te bir iki gün sonra Mars ve Satürn’ sert bir kare açı oluşturacak. İkili ilişkilerimizde kalp kıracak, gurur incitecek sözlerden kaçınmaya gayret etmeliyiz. Bunun yerine ilişkimizin ihtiyacı olan sorumlulukların ne olduğuna göz atmalıyız.

Sevgiler
Yurda Hal

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s